Študuj vo Veľkej Británií
Vitaj v srdci akademického sveta - Veľká Británia je miestom, kde sa stretávajú brilantné mysle a kde je možné dosiahnuť svoje najvyššie vzdelávacie ciele. Buď súčasťou inovácií, vedeckého výskumu a tvorivosti, ktoré túto krajinu charakterizujú. Prepoj sa s britskou intelektuálnou scénou a rozvíjaj svoje schopnosti v prostredí, kde je podpora pre študentov na prvom mieste.

HIGHLIGHTS UK

Study in the UK StudyCare

PREČO UK?

PREČO ŠKOLA V UK?

PONÚKA ŠKôL A ODBOROV

1. ARU

Anglia Ruskin University je škola ktorá sa nachádza snáď v tom najviac akademickom meste na svete, v Cambridge. Študuje tu takmer 40 000 cieľavedomých študentov ktorí majú príležitosť networkovať a vyvíjať rôzne projekty s cieľavedomými študentami.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

2. COVENTRY

Coventry University sa radí ako 15. najlepšia škola v UK! Získala prestížne TEF GOLD ocenenie za kvality vyučby. Škola má campusy v meste Coventry a Business Campus v Londýne. Je jednou z najväčších v krajine, navštevuje viac ako 30 000 študentov z celého sveta.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

3. DMU

De Montfort University patrí do top 10 najpopulárnejších univerzít v UK. Škola bola ohodnotená časopisom Times Higher Education za jednu z najlepších mladých univerzít a dostala najprestížnejšie TEF Gold ocenenie za vynikajúcu výučbu.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

4. ESSEX

University of Essex sa nachádza v blízkosti mesta Colchester. Je unikátna svojou polohou, jedná sa totižto o výhradne campusový areál mimo mesta. Škola dostala titul univerzity roka 2018 podľa Times Higher Education Awards.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

5. SOLENT

Solent University je moderná a inovatívna inštitúcia so sídlom v Southampton, Anglicko. Je známa svojimi silnými prepojeniami s priemyslom a dôrazom na praktické vzdelávanie a prípravu študentov na kariéru.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

POZOR! UK ponúka široký výber škôl a odborov. Poiaľ máš záujem o prihlášku na ktorukoľvék inú školu, daj nám vedieť. Ako jediná agentúra na trhu ti vieme pomôcť s prihlášou na školu podľa vlastného výberu. Naších študentov nelimitujeme.

Nevieš sa rozhodnúť? Poradíme ti.

Chcem si podať prihlášku

Chcem sa prihlásiť

Gratulujeme! Nadobudli ste podstatné informácie, ktoré nám umožňujú začať s riešením vašej prihlášky.