Študuj v Dánsku
Vitaj v kráľovstve možností - Dánsku! Táto krajina ponúka nielen nezabudnuteľné zážitky, ale aj excelentné vzdelávacie možnosti. Svojou progresívnou a inkluzívnou spoločnosťou sa Dánsko radí medzi najinovatívnejšie krajiny sveta. Nech už máš záujem o obchod, dizajn alebo technológie, Dánsko ti poskytne prvotriedne vzdelanie a príležitosti, ktoré ťa ponesú do úspešnej kariéry. Spoj sa s nami a začni tvoju cestu k úspechu už dnes!

HIGHLIGHTS DÁNSKO

Mapa Dánsko StudyCare

PREČO DÁNSKO?

PREČO ŠKOLA V DÁNSKU?

PONÚKA ŠKôL A ODBOROV

1. AU/BSS

Aarhus University je moderná univerzita s vysokým dopytom v našej ponuke dánskych škôl. Univerzita sa nachádza v mestach Aarhus a Herning pričom Aarhus je 2. najväčšie. Bola založená v roku 1928 a už jej podľa Shanghai Ranking (ARWU) patrí 65. miesto najlepšej univerzity na svete! 

2. SDU

University of Southern Denmark je druhá univerzita v našej ponuke, ktorá sa nachádza v meste Sønderborg a Odense. SDU je taktiež novšia, moderná, veľká a hlavne obľúbená univerzita s takmer 30 000 študentami. Je známa kvalitnými technickými odbormi ktorých absolventi majú garantovanú prácu! 

3. BASW

Business Academy South West je akadémia a teda škola ktorá kladie dôraz na praktické vedomosti, školu nájdeme v dvoch prístavných mestách- Esbjerg  a Sondeborg. Táto škola ponúka AP a tiež pokračovanie na TopUp degree. To je dobra správa pre tých z vás, ktorí si chcú dokončiť bakalára na jednej škole. 

4. VIA

Škola VIA sa nachádza v 3 mestách. Nájdeš ju v Aarhuse, ktoré je 2. najväčšie mesto, okrem toho má kampusy aj v meste Horsens a Herning. Škola ponúka zastúpenie AP s možnosťou pokračovať na TopUp a tiež obľúbené Full Bachaler degree ako jedna z málo akadémií v Dánsku. 

  • Design and Business – 1½ roka, Herning, výber špecializácie:
    • Fashion Design
    • Branding and Marketing Management 

5. BAAA

Business Academy Aarhus, ako to už z názvu školy vyplýva sa nachádza v meste Aarhus. Na školu je vysoký dopyt zo strany študentov kvôli jej kvalitám, výbornej lokalite a priamým pokračovaním z AP degree na Top Up v rámci business orientovaného odboru.

6. ABSALON

University College Absalon sa nachádza v meste Naestved na juhozápade Dánska, pričom je mesto vzdialené len 70km od Kodane. Absalon ponúka 2 lukratívne Full Bachelor degree programy.

7. IBA/COVENTRY

International Business Academy v spolupráci s 15. najlepšou školou v Anglicku – Coventry University ponúka študentom prestup z 2. ročníkov na TopUp degree s ukončením Bc s prestýžním Anglickým diplomom. IBA taktiež ponúka priame pokračovanie na MA degree. Štúdium je spoplatnené.

8. CBA

Copenhagen Business Academy je posledná škola v ponuke Dánska s anglicky hovoriacim Top-Up odborom. Táto škola bohužiaľ neponúka žiadne AP degree ani Bachelor degree programy. 

Nevieš sa rozhodnúť? Poradíme ti.

Chcem si podať prihlášku

Chcem sa prihlásiť

Gratulujeme! Nadobudli ste podstatné informácie, ktoré nám umožňujú začať s riešením vašej prihlášky.