VEDELI STE ŽE, ŠTÚDIUM SŠ V ZAHRANIČÍ MÔŽETE UKONČIŤ ŠKOLU O ROK SKÔR?
Vyhnete sa teoretickým maturitným skúškam, získate rok náskok a ako bonus, budete mať vyššie šance úspešnej prihlášky na prestížne VŠ v zahraničí!
ŠTUDUJTE PRESTÍŽNY IB DIPLOMA V DÁNSKU A V NÓRSKU ÚPLNE BEZPLATNE!
Je to tak! Platíte len za ubytovanie a stravu, z cien budete prekvapení, dohodnite si s nami konzultáciu a radi Vám všetko potrebné detailne vysvetlíme.
SKÚSENOSTI A EMPATIA Z PRVEJ RUKY!
Štúdium v zahraničí máme odžité na vlastnej koži. V StudyCare preto empaticky rozumieme každej otázke. S našimi študentami si tykáme, vytvárame kamarátske vzťahy a ostávame v kontakte aj po nástupe na školu.
SPOZNAJ NÁS
SME AGENTÚRA OVERENÁ PRESTÍŽNYM FORBES!
Študentov nelimitujeme len na školy uvedené na webe. Žiadna škola pre nás nepredstavuje problém! V StudyCare ťa limitovať výberom nikto nebude.
ČLÁNOK FORBES
Previous slide
Next slide

PONUKA KRAJÍN - STREDNÉ ŠKOLY

NEVIETE SA ROZHODNÚŤ?

Prihláste sa na vstupnú bezplatnú konzultáciu možnosti štúdia v zahraničí. Prejdeme si spolu ponuku, vysvetlíme detaily a zahájime proces prihlášky na vybrané školy.

GOOGLE 5* Recenzií
+
Spokojných zákaznikov
%
Admission rate
%
Rokov skúsenosti

PREČO ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ?

Lepšie školy, samostatnosť, dobrodružstvo a jazyk. Tak schválne, dajme si pár faktov:

ROZDIELOVÉ VZDELANIE

Problem Based Learnin, metóda ktorou aplikuješ teóriu v praxi na skutočných problémoch firiem. Nebudeš sa učíť žiadne poučky ani to kedy sa kto narodil alebo čo kto povedal!

MOŽNOSŤ REÁLNEHO ZÁROBKU

Brigádka popri škole za pár eur? Zabudni! V zahraničí máš príležitosť si nie len zarobiť na životné náklady ale tiež si slušne zarobiť na štart do života.

DRUHÝ CUDZÍ JAZYK

S globalizáciou trhu prichádza zo strany zamestnávateľa aj podmienka znalosti anglického jazyka. Čo myslíš, kde sa ho naučíš lepšie, v praxi alebo z knihy?

UPLATNENIE SA NA TRHU PRÁCE

S titulom zo zahraničia ťa zamestnávateľ privíta s otvorenou náručou. Tvoje vedomosti, prax, samostatnosť, multi-taskovanie a skúsenosť s prácou v tíme budú na pohovore hovoriť za teba!

OSAMOSTATNENIE SA

Prvým krokom k úspechu. Tvoj pobyt v zahraničí na tebe zanechá pozitívne vlastnosti ktoré zúročíš v zamestnaní alebo vo vlastnom podnikani.

DOBRODRUŽSTVO A KONTAKTY

Mať kontakty z rôznych kútov sveta príde vhod nie len pri podnikaní. Štúdium však zahŕňa taktiež enormné množstvo dobrodružstva ktoré na teba v zahraničí čaká.

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Proces od prihlášky až po prijatie môže byť pomerne komplikovaný. Naštastie ti s celým procesom a prípravou na život v zahraničí pomôžeme následovne:

Bezplatna konzultacia StudyCare

EŠTE STÁLE VÁHATE?

Nedovolte, aby Vás rozhodovanie zdržiavalo! Prvý krok je vždy najťažší, uisťujeme Vás že sa štúdia v zahraničí nemusíte obávať. Na našom priateľskom online stretnutí Vám radi zodpovieme všetky otázky a nájdeme školu a odbor šití na mieru pre vás. Nečakajte a zistíte, že StudyCare a zahraničie bolo správnou voľbou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chcem si podať prihlášku
Chcem sa prihlásiť!

Viem kde aj čo chcem študovať. Pre zahájenie stačí vyplniť prihlášku, vybrať a uhradiť servisný balík služieb.

Pre rodičov
Pre rodičov

Veľké rozhodnutie vyžaduje prípravu a odpoveď na množstvo otázok. Sme tu pre Vaše deti, no taktiež pre Vás.

Časté otázky
Časté otázky

Máš otázku no nevieš nájsť odpoveď? Pozrí FAQ sekciu, ak nieje tam, kontaktovať nás, sme tu pre Vás.

Názory študentov v zahraničí
Názory študentov

Nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú reálne skúsenosti. Prečítaj si o prežitých skúsenostiach našich študentov.

VSTUPNÁ BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Čo a kde máš záujem študovať? Na konzultácií ti najdeme najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné pre tvoju úspešnú prihlášku.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.