VYSOKÉ ŠKOLY SO STUDYCARE BEZ LIMITOV!
Sme jediná agentúra, ktorá svojich študentov nelimituje výberom! Ponúkame Vám najširší výber krajín, škôl a odborov na trhu! Prihlášky rýchlo, jednoducho a hlavne úspešne!
ZÍSKAJ MESAČNÚ PODPORU V DÁNSKU 750€ A V HOLANDSKU 430 AŽ 850€ MESAČNE!
Štúdium nebolo nikdy viac dostupné! Tieto krajiny ponúkajú mesačné podpory, ktoré Vám pokryjú náklady na štúdium pri splnení jednoduchých podmienok!
VEDELI STE, ŽE ŠTÚDIUM V ÍRSKU, DÁNSKU A NA MALTE VIEME RIEŠIŤ ÚPLNE BEZPLATNE?
Je to tak! Navyše krajiny ako Belgicko a Holandsko Vám ponúkajú štúdium za zlomkové ceny.
ŠPANIELSKO, LITVA ALEBO DUBAJ? SKVELÉ! VYBAVÍME SCHOLARSHIP 10 AŽ 50%!
S našimi návodmi spolu vypracujeme dokonalé prihlášky, ktoré budú školami docené! Presne vieme, čo školy potrebujú a čo ocenia.
SKÚSENOSTI A EMPATIA Z PRVEJ RUKY!
Štúdium v zahraničí máme odžité na vlastnej koži. V StudyCare preto empaticky rozumieme každej otázke. S našimi študentami si tykáme, vytvárame kamarátske vzťahy a ostávame v kontakte aj po nástupe na školu.
SPOZNAJ NÁS
Previous slide
Next slide

PONUKA KRAJÍN - VYSOKÉ ŠKOLY

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Proces od prihlášky až po prijatie môže byť pomerne komplikovaný. Naštastie ti s celým procesom a prípravou na život v zahraničí pomôžeme následovne:

GOOGLE 5* Recenzií
+
Spokojných zákaznikov
%
Admission rate
%
Rokov skúsenosti

NEVIEŠ SA ROZHODNÚŤ?

Prihlás sa na vstupnú bezplatnú konzultáciu o možnostiach štúdia v zahraničí. Prejdeme si spolu ponuku, vysvetlíme detaily a zahájime proces prihlášky na vybrané školy.

PREČO ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ?

Lepšie školy, samostatnosť, dobrodružstvo a jazyk. Tak schválne, dajme si pár faktov:

ROZDIELOVÉ VZDELANIE

Problem Based Learnin, metóda, ktorou aplikuješ teóriu v praxi na skutočných problémoch firiem. Nebudeš sa učiť žiadne poúčky, ani to kedy sa kto narodil alebo čo kto povedal!

MOŽNOSŤ REÁLNEHO ZÁROBKU

Brigádka popri škole za pár eur? Zabudni! V zahraničí máš príležitosť si nie len zarobiť na životné náklady ale tiež si slušne zarobiť na štart do života.

DRUHÝ CUDZÍ JAZYK

S globalizáciou trhu prichádza zo strany zamestnávateľa aj podmienka znalosti anglického jazyka. Čo myslíš, kde sa ho naučíš lepšie, v praxi alebo z knihy?

UPLATNENIE SA NA TRHU PRÁCE

S titulom zo zahraničia ťa zamestnávateľ privíta s otvorenou náručou. Tvoje vedomosti, prax, samostatnosť, multi-taskovanie a skúsenosť s prácou v tíme budú na pohovore hovoriť za teba!

OSAMOSTATNENIE SA

Prvým krokom k úspechu. Tvoj pobyt v zahraničí na tebe zanechá pozitívne vlastnosti, ktoré zúročíš v zamestnaní alebo vo vlastnom podnikaní.

DOBRODRUŽSTVO A KONTAKTY

Mať kontakty z rôznych kútov sveta príde vhod nielen pri podnikaní. Štúdium však zahŕňa taktiež enormné množstvo dobrodružstva, ktoré na teba v zahraničí čaká.

Bezplatna konzultacia StudyCare

EŠTE STÁLE VÁHAŠ?

Nedovoľ, aby ťa rozhodovanie zdržiavalo! Prvý krok je vždy najťažší, uisťujeme ťa, že sa štúdia v zahraničí nemusíš obávať. Na našom priateľskom online stretnutí ti radi zodpovieme všetky otázky a nájdeme tvoju vysnívanu univerzitu a odbor. Stačí, ak nás kontaktuješ a my sa ti ozveme. Nečakaj a zistíš, že StudyCare a zahraničie bolo správnou voľbou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Chcem si podať prihlášku
Chcem sa prihlásiť!

Viem kde aj čo chcem študovať. Pre zahájenie stačí vyplniť prihlášku, vybrať a uhradiť servisný balík služieb.

Pre rodičov
Pre rodičov

Veľké rozhodnutie vyžaduje prípravu a odpoveď na množstvo otázok. Sme tu pre Vaše deti, no taktiež pre Vás.

Časté otázky
Časté otázky

Máš otázku, no nevieš nájsť odpoveď? Pozrí FAQ sekciu, ak nie je tam, kontaktujte nás, sme tu pre Vás.

Názory študentov v zahraničí
Názory študentov

Nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú reálne skúsenosti. Prečítaj si o prežitých skúsenostiach našich študentov.

VSTUPNÁ BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Čo a kde máš záujem študovať? Na konzultácií ti najdeme najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné pre tvoju úspešnú prihlášku.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.