Holandsko Slider
ŠTUDUJ V HOLANDSKU
V krajine tulipánov, bicyklov, veterných mlynov a množstvom medzinárodných odborov
Holandsko Slider
Full Domov
VEĽKÉ ROZHODNUTIA,
VYŽADUJÚ VEĽKÚ PRÍPRAVU
Full Domov
previous arrow
next arrow

Ponuka škôl a odborov

Z koľkých škôl si máš možnosť v Holandsku vybrať a aké rôzne odbory ti školy ponúkajú? Klikni TU alebo na ikonu a prezri si našu celú ponuku.

HIGHLIGHTS Holandsko

Podmienky prijatia

S akými dokumentami budeme pri tvojej prihláške do Holandska pracovať?  A aké sú základne podmienky prijatia v Holandsku? Klikni TU alebo na Ikonu.

PREČO ŠTUDOVAŤ V Holandsku?

Čo získaš rozhodnutím odísť na Vysokú školu do Holandska? Prečítaj si pár faktov, tie ostatné nám doplníš po vyštudovaní. Klikni TU alebo na Ikonu.

Financovanie a Náklady

Koľko si v krajine dokážeš zarobiť a koľko naopak minieš mesačne na životne náklady? Koľko stojí škola a ako ju splácať? Čítaj viac kliknutím TU alebo na ikonu.

STÁLE VÁHAŠ? SME TU PRE TEBA

System vzdelávania

V tejto sekcií sa pozrieme bližšie nato akou formou sa študenti vzdelávajú v Holandsku a čo môžeš očakávať od takejto formy vyučovania. Klikni TU alebo na ikonu.

Ubytovanie a Práca

Aké možnosti ubytovania ti ponuka Holandsko? Načo sa pripraviť a kedy si začať ubytovanie hľadať? Všetko podstatné o ubytovaní a práci sa dozvieš v tejto sekcií. Klikni TU alebo na ikonu. 

Všeobecné Informácie a FAQ - Holandsko

Ostatné všeobecné informácie ktoré sme si nepokryli v predošlých sekciách si spoločne s častými otázkami ohľadom Holandska pokryjeme tu. Pre viac info klikni TU alebo na ikonu.

AKO NA TO?

Gratulujeme! Ak si si pedantne prečítal všetky kategórie o Holandsku, nadobudol ste podstatné informácie na to, aby sme spoločne začali riešiť prihlášku. Klikni TU alebo na ikonu.