Študuj v Holandsku
Holandské univerzity sú známe svojimi inovatívnymi programami, modernými zariadeniami a vysokou kvalitou výučby. A to všetko v kombinácii s príležitosťou spoznať nových ľudí z celého sveta. Spoj sa s nami a začni svoju cestu k úspešnej kariére už teraz!

HIGHLIGHTS HOLANDSKO

10 DÔVODOV, PREČO ŠTUDOVAŤ V HOLANDSKU

PREČO HOLANDSKO?

PREČO ŠKOLA V HOLANDSKU?

PONÚKA ŠKôL A ODBOROV

1. AVANS

Avans University of Applied Sciences je jednou z najväčších škôl, ktorá sa nachádza v 3 rôznych mestách. Programy vyučované v angličtine sa nachádzajú v mestách Breda a Hertogenbosch. Avans sa môže pýšiť prestížnym ocenením ako jedna z najlepších holandských vysokých škôl v oblasti vedy už 11 rokov po sebe!

2. BREDA

Breda University of Applied Sciences sa nachádza v študentskom meste Breda, ktoré je vzdialené priblížne hodinu od mesta Haag, Eindhovenu alebo belgického Bruselu. Na novootvorenom a zrekonštruovanom kampuse tu študuje približne 7 000 študentov z viac ako 100 krajín sveta. Patrí medzi naše obľúbené školy.

Built Environment

Data Science a AI

Facility

Games

Hotel

Leisure a Events

Logistics

Media

Tourism

3. FONTYS

Fontys University of Applied Sciences je jedna z najväčších vzdelávacích inštutúcií v južnom Holandsku, pričom má škola až 3 campusy. Škola sa zameriava hlavne na technológie, ekonómiu, manažment a marketing. 

4. HOTELSCHOOL

HotelSchool The Hague ako už z názvu vyplýva, škola sa špecializuje odbormi výhradne na hospitality a nachádza sa v meste Hague. Škola sa radí podľa QS rankingu medzi TOP 10 Hospitality management školy na svete! Kvôli svojmu medzinárodnému postaveniu je škola spoplatená vyššou sumou než ostatné školy v Holandsku

5. HANZE

Hanze University of Applied Sciences, Groningen sídli v komplexe Zernike vytvorenom v spolupráci s University of Groningen. Je to jedinečné miesto pre vzdelávanie, výskum a podnikanie, pričom len na HANZE tu študuje viac ako 25 000 študentov.

6. HAN

HAN University of Applied Sciences je jedna z top 5 najväčších science univerzít v celom Holandsku. Študuje tu na dvoch kampusoch cez 30 000 študentov a pracuje tu až 4 000 zamestnancov. Tato univerzita miluje výskumy, prebieha tu až 40 výskumov na rôzne problematiky.

7. HZ

HZ University of Applied Sciences sa nachádza na juhozápade v rušnej letnej turistickej destinácií s množstvom pláží v provincií Zeeland. HZ je stredne veľká inštitúcia s približne 5000 študentami, čo poskytuje extra individuálny prístup profesorov.   

Vlissingen:

Middelburg:

8. INHOLLAND

InHolland University of Applied Sciences je jedna z najlepších vzdelávacích inštitúcií v celom Holandsku. Študuje tu viac ako 29 000 študentov zo 110 krajín čo z tejto školy robí jednu z najväčších medzinárodných škôl v Holandsku.

9. SAXION

Saxion University of Applied Sciences je jedna z najväčších a najstarších univerzít v Holandsku. Jej základy siahajú až do roku 1875. Študuje tu takmer 27 000 študentov a študovať môžeš na jednom z troch campusov.

10. THE HAGUE

The HAGUE University of Applied Sciences sa nachádza v meste The Hague, ktoré je 3. najväčším mestom v Holandsku. Študuje tu až 150 rôznych kultúr sveta. Mesto sa nazýva mestom mieru a spravodlivosti, nakoľko tu nájdeme najviac kultúr a dôležite svetové organizácie.

Nevieš sa rozhodnúť? Poradíme ti.

Chcem si podať prihlášku

Chcem sa prihlásiť

Gratulujeme! Nadobudli ste podstatné informácie, ktoré nám umožňujú začať s riešením vašej prihlášky.