O NÁS
StudyCare je agentúra, ktorá sprostredkúva štúdium na školách v zahraničí na základe nami odžitých skúsenosti. Naším cieľom bolo vytvorenie možnosti objednať si odbornú pomoc z pohodlia domova a poskytnúť službu, ktorá zanechá pocit porozumenia a spokojnosti za vopred jasné a dostupné ceny našich služieb.
+
GOOGLE 5* Recenzií
%
Spokojných zákaznikov
%
Admission rate
Rokov skúsenosti

PREČO STUDYCARE?

Bez limitov, priateľský a hlavne unikátne!

TVOJU VOĽBU NELIMITUJEME!

Naších študentov nelimitujeme len na školy uvedené na webe. Chceš pomôcť so školou v krajine ktorú ponúkame ale školu nemame na zozname? Žiaden problé! Záleží nam na tom kde a čo chceš študovať.

SERVIS PRIHLÁŠKY OD A PO Z

Ponúkame viac ako len prihlášku! Okrem toho že vyšperkujeme prihlášku tak, aby mala najvyššiu šancu na prijatie, ti tiež pošleme ubytovací manuál, interview guide a pred-odletovný manuál.

ZAkÚPENÉ VÝHODY

PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD
PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA

Zakúpením našej služby nie len bude celý proces podania prihlášky jednoduchší, ale tiež nadobudneš vyššie šance prijatia, keďže presne vieme čo školy chcú, hľadajú a potrebujú!

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS ŠTÚDIA

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás budeš môcť kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.

TEAM STUDYCARE

Kamil

Expert na štúdium v zahraničí, B2B

Kris

Expert na štúdium v zahraničí

Paulína

Expert na štúdium v zahraničí