ako na to?

GRATULUJEME, si len 2 kroky od veľkého dobrodružstva! Stačí len:

1. VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU

Prvým krokom bude vybrať si krajiny, školy a odbory na ktoré si chceš s nami podať prihlášku

2. VYBRAŤ BALÍK

Následne si vyber servisný balík podľa tvojich potrieb a túžby dostať sa na vysokú školu

Ako to CELÉ funguje? KROK ZA KROKOM

Celý proces od podania prihlášky až po prijatie na školu sa môže zdať pomerne komplikovaný. Preto ti s celým procesom radi pomôžeme a urobíme to nasledovne:

1. Bezplatná konzultácia

Je možná pre každého, kto uvažuje nad štúdiom v zahraničí. Sami sme si tým prešli a preto vieme, aké dôležité je sa poradiť. Ak presne vieš čo chceš, môžeš rovno vyplniť prihlášku.

2. Vyplnenie a uhradenie prihlášky

Je veľmi dôležité si poriadne premyslieť na aké školy a odbory sa chceš prihlásiť. Taktiež si treba vybrať, ktorý z našich balíkov na to chceš využiť. Ak to už vieš, tak poďme smelo na to.

3. Odoslanie potrebných materiálov

Na základe vybraných odborov a veľkosti servisného balíka služieb ti zašleme všetky dokumenty potrebné pre kompletizáciu prihlášky.

4. Kompletizácia prihlášky a dokumentov

Niektoré školy naprieč rôznymi krajinami majú podobný proces prihlasovania. Niektoré zas pracujú s diametrálne odlišnými procesmi. Postaráme sa o to, aby boli tvoje prihlášky skompletizované špecificky pre konkrétny program s najvyššou šancou na prijatie.

5. Riešenie náležitosti podľa potreby

Niektoré školy a odbory si vyžadujú vstupný test. iné chcú zas vidieť tvoje portfólio, alebo si zavolať a spýtať sa pár otázok. Môže sa však stať, že nebudú potrebovať vôbec nič z uvedeného. My ťa včas informujeme a pripravíme.

6. Odoslanie prihlášok na školy

Hneď po skompletizovaní a vyšperkovaní tvojej prihlášky ju odošleme na školu. Ak budeš patriť medzi top motivovaných študentov, tak počkáme na otvorenie application portálov.

7. Hľadanie ubytovania a riešenie financií

Ubytovanie si treba hľadať hneď po odoslaní prihlášok. Ako agentúra ťa nasmerujeme, avšak nehľadáme za teba. To isté platí pre financovanie. Všetko oznámime v čas s podrobným postupom.

8. Príprava na zahraničie

Získame extra priestor riadne sa pripraviť. Máš pripravené ubytovanie so zmluvou na podpis? Máš vybavené financovanie štúdia? Máš pripravenýživotopis s ktorým si budeš hľadať prácu? Poriadne sa pripravíme!

9. Vyjadrenie škôl a následne vycestovanie

Záleží to najmä od školy a krajiny. Niektoré ti dajú vedieť už v apríli, pri iých sa rozhodnutie dozvieď až v júni / júli. Na vyjadrenie treba čakať. Ak ťa príjmu, tak sa budeme spoločne tešiť. Ak nie, tak určite spoločne nájdeme plán B a hurá do sveta.