AKO NA TO?
GRATULUJEME, si len 2 kroky od veľkého dobrodružstva! Stačí len:

KROK 1.

VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU

Prvým krokom bude vybrať si krajiny, školy a odbory na ktoré si chceš s nami podať prihlášku

KROK 2.

VYBRAŤ BALÍK

Vyber si servisný balík podľa potrieb a túžby dostať sa na vysokú školu

ŠTUDENT ČESKO

ŠTUDENT SLOVENSKO

AKO TO CELÉ FUNGUJE? STEP BY STEP​​

Proces od prihlášky až po prijatie môže byť pomerne komplikovaný. Naštastie ti s celým procesom a prípravou na život v zahraničí radi pomôžeme, urobíme to následovne:

ZAkÚPENÉ VÝHODY

PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD
PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA

Zakúpením našej služby nie len bude celý proces podania prihlášky jednoduchší, ale tiež nadobudneš vyššie šance prijatia, keďže presne vieme čo školy chcú, hľadajú a potrebujú!

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS ŠTÚDIA

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás budeš môcť kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.

+
GOOGLE 5* Recenzií
%
Admission rate
%
Spokojných zákaznikov
Rokov skúsenosti

Vstupná bezplatná konzultácia

Čo a kde máš záujem študovať? Zavoláme si a nájdeme spolu tie najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné k tvojej úspešnej prihláške.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.