ako nato?

GRATULUJEME, si len 2 kroky od veľkého dobrodružstva! Stačí len:

1. VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU

Prvým krokom bude vybrať si krajiny, školy a odbory na ktoré si chceš s nami podať prihlášku

2. VYBRAŤ BALÍK

Následne si vyber servisný balík podľa tvojich potrieb a túžby dostať sa na vysokú školu

Ako to CELÉ funguje? KROK ZA KROKOM

Celý proces od podania prihlášky až po prijatie na školu sa môže zdať pomerne komplikovaný, preto ti s celým procesom radi pomôžeme a urobíme to nasledovne:

1. Bezplatná konzultácia

Je možná pre každého kto uvažuje nad štúdium v zahraničí, sami sme si tým prešli, preto vieme aké dôležité je sa riadne poradiť. Samozrejme ak presne vieš čo chceš, môžeš rovno vyplniť prihlášku.

2. Vyplnenie a uhradenie prihlášky

Je veľmi dôležité si poriadne premyslieť aké školy a odbory chceš a tiež s akou službou sa na školy chceš hlásiť. Ak to už vieš tak smelo nato, na poradí vyplnenia či uhradenia nezáleží.

3. Odoslanie potrebných materiálov

Podľa vybraných škôl a odborov z prihlášky a uhradeného servisného balíka služieb Vám zašleme všetky dokumenty potrebné pre kompletizáciu prihlášky.

4. Kompletizácia prihlášky a dokumentov

Krajiny, školy a dokonca aj odbory si medzi sebou vyžadujú niečo spoločné a niečo odlišné. Postaráme sa aby boli tvoje prihlášky skompletizované korektne s najvyššou šancou na prijatie.

5. Riešenie náležitosti podľa potreby

Niektoré školy a odbory si vyžadujú vstupný test, iné portfólio, iné si chcú zas zavolať a spýtať sa pár otázok, niektoré naopak nepotrebujú vôbec nič z uvedeného., my ťa včas informujeme a pripravíme.

6. Odoslanie prihlášok na školy

Hneď po skompletizovaní a vyšperkovaní tvojej prihlášky ju odošleme na školu, ak budeš patriť medzi top motivovaných študentov tak počkáme na otvorenie application portálov.

7. Hľadanie ubytovania a riešenie financií

Ubytovanie si treba hľadať hneď po odoslaní prihlášok. Ako agentúra Vás nasmerujeme ale nehľadáme za Vás. To isté platí pre financovanie, všetko oznámime v čas s podrobným postupom.

8. Príprava na zahraničie

Extra priestor riadne sa pripraviť, mate pripravené ubytovanie so zmluvou na podpis? Mame vybavené financovanie štúdia? Máš pripravený CV s ktorým si budeš hľadať prácu? Poriadne sa pripravme!

9. Vyjadrenie škôl a následne vycestovanie

Záleží od školy a krajiny, niektoré dávajú vedieť už v apríly, iné až v júny / júly, na vyjadrenie treba čakať. Ak Vás príjmu tak sa budeme spoločne tešiť, ak nie určite spoločne nájdeme plán B a hurá do sveta.