ako na to?

GRATULUJEME, si len 2 kroky od veľkého dobrodružstva! Stačí len:

KROK 1.

VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU

Prvým krokom bude vybrať si krajiny, školy a odbory na ktoré si chceš s nami podať prihlášku

KROK 2.

VYBRAŤ BALÍK

Následne si vyber servisný balík podľa tvojich potrieb a túžby dostať sa na vysokú školu

ŠTUDENT ČESKO

ŠTUDENT SLOVENSKO

Ako to CELÉ funguje? KROK ZA KROKOM

Celý proces od podania prihlášky až po prijatie na školu sa môže zdať pomerne komplikovaný. Preto ti s celým procesom radi pomôžeme a urobíme to nasledovne:

1. Bezplatná konzultácia

Je možná pre každého, kto uvažuje nad štúdiom v zahraničí. Sami sme si tým prešli a preto vieme, aké dôležité je sa poradiť. Ak presne vieš čo chceš, môžeš rovno vyplniť nezáväzvú prihlášku.

2. Vyplnenie a uhradenie prihlášky

Je veľmi dôležité si premyslieť na aké školy a odbory sa chceš prihlásiť. Taktiež si treba vybrať, ktorý z našich balíkov na to chceš využiť.

3. Odoslanie potrebných materiálov

Na základe vybraných odborov, škôl a servisného balíka služieb ti zašleme všetky dokumenty potrebné pre úspešnú kompletizáciu prihlášky.

4. Kompletizácia prihlášky a dokumentov

Je najdlhší proces a jeho náročnosť záleží od krajín a škôl na ktoré sa budeš hlásiš. Postaráme sa o to, aby boli tvoje prihlášky skompletizované špecificky pre konkrétny program s najvyššou šancou na prijatie.

5. Riešenie náležitosti podľa potreby

Niektoré školy a odbory si vyžadujú vstupný test, iné chcú vidieť tvoje portfólio, alebo si zavolať a spýtať sa pár otázok. My ťa včas informujeme a pripravíme podľa potreby.

6. Odoslanie prihlášok na školy

Po skompletizovaní potrebných dokumentov odošleme tvoje prihlášky na školy. Následne, záleží či si v maturitnom ročníku alebo už máš po maturite, dopošleme tvoje koncoročné vysvedčenie, maturitné vysvedčenie, a doplňujúce dokumenty. Následne budeme čakať na vyjadrenie od škôl.

7. Hľadanie ubytovania a riešenie financií

Ubytovanie je dôležité a treba si ho hľadať hneď po odoslaní prihlášok. Ako agentúra ťa nasmerujeme, avšak nehľadáme za teba. To isté platí pre financovanie tvojho štúdia. V tomto kroku ti samozrejme poskytneme podporu s referenciami. 

8. Príprava na zahraničie

Máš pripravené ubytovanie so zmluvou na podpis? Máš vybavené financovanie štúdia? Máš pripravený životopis s ktorým si budeš hľadať prácu? Poriadne sa na tvoje zahraničné dobrodrúžstvo pripravíme!

9. Vyjadrenie škôl a následne vycestovanie

Niektoré ti dajú vedieť už v apríli, pri iných sa rozhodnutie dozvieď až v júni / júli. Na vyjadrenie treba čakať. Ak ťa príjmu, tak sa budeme spoločne tešiť. Ak nie, tak určite spoločne nájdeme plán B a hurá do sveta.

ZAKÚPENÉ VÝHODY​

Profesionálný dohľad

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

Podpora počas celého štúdia

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás môžeš kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

Vyššia šanca prijatia

Zakúpením našej služby nie len bude celý proces podania prihlášky jednoduchší, ale tiež nadobudneš vyššie šance prijatia, keďže presne vieme čo školy chcú, hľadajú a potrebujú!

Príprava na zahraničie

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.