AKO NA TO?
GRATULUJEME, si len 2 kroky od veľkého dobrodružstva! Stačí len:

KROK 1.

VYPLNIŤ PRIHLÁŠKU

Prvým krokom bude vybrať si krajiny, školy a odbory na ktoré si chceš s nami podať prihlášku

KROK 2.

VYBRAŤ BALÍK

Vyber si servisný balík podľa potrieb a túžby dostať sa na školu

STREDNÁ ŠKOLA

VYSOKÁ ŠKOLA

AKO TO CELÉ FUNGUJE? STEP BY STEP​​

Proces od prihlášky až po prijatie môže byť pomerne komplikovaný. Naštastie ti s celým procesom a prípravou na život v zahraničí radi pomôžeme, urobíme to následovne:

ZAKÚPENÉ VÝHODY

PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD
PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA

Presne vieme čo a v akej kvalite školy potrebujú. Celý proces podania prihlášky bude s nami jednoduchší s výrazne vyššou šancou prijatia.

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS ŠTÚDIA

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta. Obrátiť sa na nás budeš môcť kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je veľmi dôležitá. Pomôžeme ti s prípravou a tiež ža napojíme cez náš Discord na spolužiakov!

GOOGLE 5* Recenzií
+
Spokojných zákaznikov
%
Admission rate
%
Rokov skúsenosti

VSTUPNÁ BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Čo a kde máš záujem študovať? Na konzultácií ti najdeme najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné pre tvoju úspešnú prihlášku.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.