VYBER SI BALÍK SLUŽIEB

149€

3620 Kč

BRONZE

199€

4830 Kč

SILVER

249€

6050 Kč

GOLD

379€

9200 Kč

PLATINUM

ZAkÚPENÉ VÝHODY

PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD
PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA

Zakúpením našej služby nie len bude celý proces podania prihlášky jednoduchší, ale tiež nadobudneš vyššie šance prijatia, keďže presne vieme čo školy chcú, hľadajú a potrebujú!

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS ŠTÚDIA

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás budeš môcť kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.

+
GOOGLE 5* Recenzií
%
Admission rate
%
Spokojných zákaznikov
Rokov skúsenosti

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTOV

Vďaka StudyCare som sa dostal na štúdium na Coventry University vo Veľkej Británii. Chcel by som vám povedať, že moje skúsenosti s touto agentúrou sú naozaj pozitívne. StudyCare mi nielen poskytla dôkladný prehľad možností, ale tiež ma veľmi ochotne sprevádzkovala celým procesom. Teraz študujem právo na Coventry a nemohol som byť spokojnejší s výberom, ktorý som urobil tým, že som sa rozhodol pre štúdium v zahraničí.
Robo
Coventry University - Law (Coventry/Veľká Británia)
Som nesmierne vďačný za pomoc, ktorú mi poskytla StudyCare pri rozhodovaní o štúdiu v zahraničí. Vďaka ich profesionálnym radám a osobnému prístupu som sa cítil oveľa istejšie pri výbere školy a programu. Boli skvelými sprievodcami počas celého procesu, od získavania informácií až po podanie dokumentov. Vďaka nim som sa rozhodol pre štúdium, ktoré mi ideálne vyhovuje.
Marek
BUAS - Creative Business (Breda/Holandsko)
Pôvodne som mal veľké pochybnosti ohľadom štúdia v zahraničí, ďakujem StudyCare za to že mi poskytli potrebnú istotu a prehľad. S ich pomocou som našiel školu a program, ktoré zodpovedajú tomu čo som hľadál. Ich priateľský a profesionálny prístup ma sprevádzal celým procesom, od začiatku až po úspešné podanie prihlášky. Vďaka nim som mál istotu, že robím správne rozhodnutie čo môžem teraz len potvrdiť 🙂
man-5208156_640
Michal
Aarhus University - Economics and Business Administration (Aarhus/Dánsko)

Vstupná bezplatná konzultácia

Čo a kde máš záujem študovať? Zavoláme si a nájdeme spolu tie najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné k tvojej úspešnej prihláške.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.