VYBERTE SI BALÍK SLUŽIEB

39€

BRONZE

59€

SILVER

79€

GOLD

249€

NON - PARTNER

ZAKÚPENÉ VÝHODY

Profesionálný dohľad

S našimi službami Vás nič neprekvapí. Budete mať prehľad o potrebných dokumentoch, testoch, termínoch a aktualitách.

Podpora Počas Celého Štúdia

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu, obrátiť sa na nás môžete kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kludne aj po ňom.

Vyššia Šanca Prijatia

Zakúpením našej služby nielen že bude celý proces podania prihlášky jednoduchý ale tiež nadobudnete vyššie šance prijatia keďže vieme čo školy chcú.

Príprava na Zahraničie

Ako absolventi škôl vieme že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budete potrebovať a radi Vám s tým pomôžeme.

SPOKOJNOSŤ NAŠÍCH KLIENTOV

Vďaka StudyCare som sa dostal na Coventry do Veľkej Británii s dobrým prehľadom možností a extrémne priateľským prístupom. Na Coventry študujem právo, dlho som ohľadom zahraničia váhal no bola to určite najlepšia voľba akú som mohol po skončení školy urobiť.
Robo
Coventry University - Law (Veľká Británia)
Vďaka asistencií StudyCare som nielen dostal lepší prehľad o školách v zahraničí tak že som sa dokázal rozhodnúť kam a na ktorú ísť, tiež som to celé vnímal s prehľadom keďže som presne vedel do čoho idem.
Marek
Birmingham City University - Business Management (Veľka Británia)
S Vašou pomocou som sa dostal na BAAA školu v Dánsku. Škola bola úžasná a vzdelanie funkčné čo sa už vyplatilo aj v mojom profesijnom živote. Rozhodnutie študovať v zahraničí mi určite zmenilo život k lepšiemu začo ďakujem aj Vám všetkým v agentúre StudyCare.
man-5208156_640
Michal
BAAA - Marketing Management (Dánsko)
1 %
Spokojných študentov
1 %
Student Admission Rate
1
Rokov skúsenosti v obore
1 +
Študijných odborov v ponuke