VYBER SI BALÍK SLUŽIEB

99€

BRONZE

169€

SILVER

219€

GOLD

349€

PLATINUM

ZAKÚPENÉ VÝHODY​

Profesionálný dohľad

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, testoch, termínoch a aktualitách zo .

Podpora počas celého štúdia

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás môžeš kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

Vyššia šanca prijatia

Zakúpením našej služby nielen bude celý proces podania prihlášky jednoduchý, ale tiež nadobudneš vyššie šance prijatia, keďže vieme čo školy chcú.

Príprava na zahraničie

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.

SPOKOJNOSŤ NAŠICH KLIENTOV

Vďaka StudyCare som sa dostal na Coventry do Veľkej Británie. Agentúra mi poskytla dobrý prehľad možností a mala extrémne priateľský prístup. Na Coventry študujem právo. Dlho som ohľadom štúdia v zahraničí váhal, no bola to určite najlepšia voľba, akú som mohol po skončení školy urobiť.
Robo
Coventry University - Law (Veľká Británia)
Vďaka asistencií StudyCare som nielen dostal lepší prehľad o školách v zahraničí, ale aj som sa dokázal rozhodnúť, kam ísť študovať. Celé som to vnímal s nadhľadom, keďže som presne vedel, do čoho idem.
Marek
Birmingham City University - Business Management (Veľka Británia)
S Vašou pomocou som sa dostal na BAAA školu v Dánsku. Škola bola úžasná a vzdelanie funkčné. Vyplatilo sa to aj v mojom profesíjnom živote. Rozhodnutie študovať v zahraničí mi určite zmenilo život k lepšiemu, za čo ďakujem aj Vám všetkým v agentúre StudyCare.
man-5208156_640
Michal
BAAA - Marketing Management (Dánsko)
1 %
Spokojných študentov
1 %
Student Admission Rate
1
Rokov skúsenosti v obore
1 +
Študijných odborov v ponuke