Študuj v Belgicku
Vitaj v Belgicku - srdci Európy! Božské dedičstvo, rôznorodá kultúra a excelentné vzdelávanie. Belgicko - dvere k svetovému vzdelaniu a nekonečným príležitostiam. Objevuj belgický mix kultúry, prírody a vzdelania a začni svoju cestu k úspechu!

HIGHLIGHTS BELGICKO

Podmienky Prijatia do Belgicka

PREČO BELGICKO?

PREČO ŠKOLA V BELGICKU?

PONÚKA ŠKôL A ODBOROV

1. VRIJE

Vrije Univerzita sídli v hlavnom meste Belgicka, Bruseli. Univerzita sa môže pýšiť svojou bohatou históriou, nakoľko bola založená už v roku 1834. Momentálne je domovom pre viac ako 20 000 študentov zo 148 krajín.  Univerzita svojou širokou škálou programov pokrýva množstvo záujmov a zameraní, takže určite nebudeš mať problém nájsť program ušitý pre tvoje potreby.

2. HOWEST

Howest University of applied sciences je známa svojimi technologickými programami, ako sú kybernetická bezpečnosť, digitálny dizajn a vývoj a digitálne umenie a zábava. Podľa The Princeton Review® je Howest University of Applied Sciences jednou z najlepších vysokoškolských škôl, na ktorých môžete študovať herný dizajn. 

3. UCLL

UCLL University of Applied sciences je jednou z hlavných univerzít aplikovaných vied vo Flámsku s viac ako 14 000 študentmi a 9 kampusmi. Ich študijné programy v anglickom jazyku sú vyučované v kampusoch v Leuvene. Na UCLL majú študenti vynikajúcu príležitosť študovať programy, ktoré ich pripravia na profesijný život v oblasti Marketingu.

4. KU LEUVEN

KU Leuven ponúka programy takmer vo všetkých oblastiach. Univerzita má 15 fakúlt, ktoré sú rozdelené do troch skupín: humanitné a spoločenské vedy, Veda, inžinierstvo a technika a biomedicínske vedy. KU Leuven je jednou z najväčších univerzít v Belgicku a môže sa pochváliť svojimi 13 kampusmi rozmiestnenými v 10 rôznych belgických mestách.

5. ANTWERP

University of Antwerp je významná belgická univerzita nachádzajúca sa v meste Antwerpy. Na univerzite študuje približne 20 000 študentov, čo z nej robí tretiu najväčšiu univerzitu vo Flámsku. Vyznačuje sa vysokými štandardmi vo vzdelávaní, medzinárodne konkurencieschopným výskumom a podnikateľským prístupom.

Nevieš sa rozhodnúť? Poradíme ti.

Chcem si podať prihlášku

Chcem sa prihlásiť

Gratulujeme! Nadobudli ste podstatné informácie, ktoré nám umožňujú začať s riešením vašej prihlášky.