Belgicko Slider
ŠTUDUJ V BELGICKU
V krajine s vysokou životnou úrovňou, multikultúrnym prostredím a obrovským výberom programov.
Belgicko Slider
Full Domov
VEĽKÉ ROZHODNUTIA,
VYŽADUJÚ VEĽKÚ PRÍPRAVU
Full Domov
previous arrow
next arrow

Ponuka škôl a odborov

Z koľkých škôl si máš možnosť v Belgicku vybrať a aké rôzne odbory ti Belgicke školy ponúkajú? Klikni TU alebo na ikonu a prezri si našu celú ponuku.

HIGHLIGHTS Belgicko

Podmienky prijatia

S akými dokumentami budeme pri tvojej prihláške do Belgicka pracovať?  A aké sú základne podmienky prijatia v Belgicku? Klikni TU alebo na Ikonu.

PREČO ŠTUDOVAŤ V Belgicku?

Čo získaš rozhodnutím odísť na Vysokú školu do Belgicka? Prečítaj si pár faktov, tie ostatné nám doplníš po vyštudovaní. Klikni TU alebo na Ikonu.

Financovanie a Náklady

Koľko si v krajine dokážeš zarobiť a koľko naopak minieš mesačne na životne náklady? Koľko stojí škola a ako ju splácať? Čítaj viac kliknutím TU alebo na ikonu.

STÁLE VÁHAŠ? SME TU PRE TEBA

System vzdelávania

V tejto sekcií sa pozrieme bližšie na to aký je rozdiel medzi AP degree, Top-Up degree a Full Bachelor degree, tiež na aký stupeň sa môžeš prihlásiť a kam budeš pokračovať. Klikni TU alebo na ikonu.

Ubytovanie a Práca

Aké možnosti ubytovania ti ponuka Belgicko? Načo sa pripraviť a kedy si začať ubytovanie hľadať? Všetko podstatné o ubytovaní a práci sa dozvieš v tejto sekcií. Klikni TU alebo na ikonu. 

Všeobecné Informácie A FAQ - Belgicko

Ostatné všeobecné informácie ktoré sme si nepokryli v predošlých sekciách si spoločne s častými otázkami ohľadom Belgicka vysvetlíme tu. Pre viac info klikni TU alebo na ikonu.

AKO NA TO?

Gratulujeme! Ak ste si pedantne prečítali všetky kategórie o Belgicku, nadobudli ste podstatné informácie na to, aby sme spoločne začali riešiť prihlášku. Klikni TU alebo na ikonu.