Stredná škola v zahraničí - IB v Nórsku
Túžite po štúdiu na strednej škole v zahraničí? Ponúkame Vám skvelú príležitosť kvalitného a dostupného štúdia v populárnom Nórsku. Zlepšíte si jazykové schopnosti, zažijete nezabudnuteľné dobrodrúžstvo, spoznáte novú kultúru a získate praktické skúsenosti, ktoré pozitívne ovplyvnia Váš kariérny a akademický život. Investícia do budúcnosti s nami bude mať trvalý a pozitívny dopad! Naši študijní poradcovia sú pripravení Vám pomôcť s prihláškou.

PREČO StrednÁ školA v Nórsku?

Lepšie školy, samostatnosť, dobrodružstvo a jazyk… prečitajte si pár faktov:

Stredná škola v zahraničí

PONÚKA ŠKôL - Nórsko

IB - NÓRSKO

Medzinárodný bakalár (IB) je medzinárodne uznaný stredoškolský titul, ktorý umožňuje ľahší prístup na univerzity a vysoké školy.

 

Väčšina krajín má IB školy, pričom niektoré z nich sú súkromné a iné verejné. StudyCare zastupuje 1 verejnú IB školu v Nórsku.

Nórsko mapa

1. Senja International School

Senja International School, domov viac ako 600 študentov, je situovaná na malebnom ostrove Senja v Nórsku. S obkolesením nádhernými fjordmi a horskými masívami poskytuje Senja jedinečné prostredie pre vzdelávanie a dobrodružstvo.

IB NÓRSKO - O ŠKOLÁCH
O školách IB Nórsko

Senja International School: Kvalita Vzdelávania v Malebnom Nórsku

Senja International School je považovaná za jednu z významných stredných škôl v Nórsku s bohatou históriou úspechov. Jej renomé je založené na vynikajúcich akademických výsledkoch a schopnosti pripraviť svojich študentov na medzinárodné výzvy. Táto škola sa nachádza v krásnom prostredí Nórska, konkrétne na ostrove Senja, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu prírodnej krásy a moderného vzdelávania. Škola sa nachádza vo Finnfjordbotne, len 5 km od mesta Finnsnes s približne 10 000 obyvateľmi. Senja International School je špecializovaná na medzinárodný bakalársky program (IB), ktorý je zameraný na celostný rozvoj študentov a ich pripravenie na výzvy globálneho prostredia.

 

Informácie o škole:

 

 • Škola: Senja International School
 • Lokalita: Nachádza sa na ostrove Senja v Nórsku, ponúkajúc študentom jedinečnú príležitosť učiť sa v nádhernej prírodnej kulise.
 • Programy: Škola neponúka program pre-IB, ale poskytuje vysoko kvalitné vzdelávanie v rámci IB programu.
 • Ubytovanie a Cena: Ročné školné na Senja International School zahŕňa poplatok za skúšky vo výške 4 500 NOK (cca 380,- eur) a náklady na ubytovanie v internáte, ktoré sú približne 64 500 NOK za celý akademický rok (cca 5500,- eur a teda 500,- eur mesačne)! K týmto nákladom je potrebné prirátať aj stravu počas víkendov a vreckové pre študentov. Študenti majú možnosť zostať v internáte aj počas školských prázdnin, ak nemôžu cestovať domov.
 • Školský Kalendár a Doprava: Školský rok začína približne v tretej týždni augusta a končí okolo 20. júna. Kandidáti sa môžu prihlásiť do školy cez oficiálnu webovú stránku. Senja International School ponúka aj požičanie počítača a učebníc.
 • Prázdniny a Doprava: Prázdninový kalendár zahŕňa jeseň, Vianoce, zimu, Veľkú noc a Národný deň Nórska. Cesty do Senja International School z Oslo sú možné letecky do Bardufoss alebo Tromsø, s nákladmi približne od 1000 do 1500 NOK (cca 100,- eur).
 • Medzinárodná Komunita: Škola má pestrosť študentov z rôznych kútov sveta, vrátane Nórska, Mexika, Ruska, Arménska, Sýrie, Konga a ďalších krajín. Študenti majú k dispozícii všetky potrebné učebné pomôcky vrátane počítačov a kalkulačiek.

Čísla a Štatistiky:

 

 • Senja International School je dlhoročným poskytovateľom excelentného vzdelávania, ktorý sa môže pochváliť vysokou mierou úspešnosti svojich študentov.
 • Škola zdôrazňuje osobný prístup k vzdelávaniu, čo vedie k individuálnemu rastu a úspechu každého študenta.
 • Väčšina absolventov Senja International School pokračuje na univerzity a vysokej školy v Nórsku aj v zahraničí, čím si zabezpečujú kariérnu a akademickú budúcnosť.

Programy a Možnosti:

 

 • Senja International School ponúka rozmanité vzdelávacie programy zahŕňajúce humanitné vedy, prírodné vedy, technológie a umelé odbory.
 • Škola podporuje rozvoj kritického myslenia, kreativity a medzikultúrnych kompetencií, čo pripravuje svojich študentov na úlohy v globálnom prostredí.
 • Študenti majú možnosť zúčastňovať sa výmenných programov a medzinárodných projektov, čo im umožňuje rozšíriť svoje obzory a porozumieť rôznym kultúram.

Prírodné Krásy Nórska:

 

 • Ostrov Senja a jeho okolie ponúkajú študentom nekonečné možnosti pre objavovanie prírodných zázrakov, vrátane fjordov, hôr a nádherných pláží.
 • Nórsko je známe svojou bohatou históriou, kultúrou a tradíciami, čo poskytuje študentom jedinečnú príležitosť prehlbovať svoje znalosti a porozumenie svetu okolo nich.
 • Pre tých, ktorí milujú outdoorové aktivity, Senja a jeho okolie ponúkajú široké možnosti od turistiky a rybolovu po lyžovanie a snowboarding.

CHCETE VIAC PONÚK ŠKÔL? Sme jediní, ktorí Vám dokážu spracovať prihlášky aj na školy, ktoré s agentúrami nepracujú. Pre ponuku ostatných škôl v tejto krajine nás kontaktujte.

NevieTE sa rozhodnúť? Poradíme Vám.

Prihláste sa na vstupnú bezplatnú konzultáciu možnosti štúdia v zahraničí. Prejdeme si spolu ponuku, vysvetlíme detaily a zahájime proces prihlášky na vybrané školy.

"Získajte SvetovÉ MOŽNOSTI: Stredná Škola v Zahraničí s IB Programom"

Objavte výhody medzinárodného vzdelávania na strednej škole prostredníctvom IB programu. Prečítajte si, ako  tento svetoznámy program uľahčuje cestu k úspechu na vysokoškolskej úrovni a aké výhody prináša v oblastiach ako jazyková zručnosť a celostné vzdelávanie. Skvelá príležitosť pre mladých ľudí, ktorí túžia po kvalitnom vzdelaní a medzinárodnej perspektíve.

Medzinárodný bakalársky program (IB), známy aj ako International Baccalaureate, je vysoko uznávaný vzdelávací program, ktorý sa poskytuje na stredných školách po celom svete. Cieľom tohto programu je poskytnúť študentom komplexné a holistické vzdelanie, ktoré ich pripraví na úspešné vykonávanie vysokoškolských štúdií a budúce kariérne výzvy.

 

IB sa zameriava sa na štúdium šiestich predmetov z rôznych oblastí – tri predmety na vyššej úrovni a tri predmety na nižšej úrovni. To znamená, že môžeš vybrať predmety, ktorým chceš venovať viac pozornosti. Máš možnosť študovať jazyky, humanitné, prírodné vedy, matematiku alebo dokonca umenie! Tvoje vybrané predmety sa môžu týkať teórie a histórie ľudskej mysle, tvorivosti alebo dokonca dobrovoľníckej činnosti. 

 

IB program sa zameriava na rozvoj širokého spektra schopností študentov, vrátane kritického myslenia, výskumu, komunikácie a sebadisciplíny. 

Diplom IB je uznávaný mnohými univerzitami vo svete, a preto môže uľahčiť prijatie študentov na vyššie vzdelanie. S čím vám v tíme StudyCare samozrejme radi následne po úspešnom ukončení IB pomôžeme. Jednou z výhod je aj to, že študenti s diplomom IB nemusia často absolvovať skúšky ako TOEFL alebo IELTS, keďže program silne zdôrazňuje jazykovú a komunikačnú zručnosť.

 

Študijný program trvá 1 až 2 roky, celý prebieha v angličtine a nevyžaduje školné! Zatiaľ čo na mnohých IB školách po celom svete je tento program spojený s vysokým školným, tak je tomu aj u nás na Slovensku, v Dánsku a Nórsku je možné ho absolvovať bezplatne!

 

Tento program je primárne určený pre študentov vo veku 15 až 19 rokov, ale táto veková hranica nie je podmienkou! Môžu sa prihlásiť tiež študenti, ktorí práve dokončili základnú školu (pre nich je k dispozícii pre-IB program, ktorý trvá jeden rok a plne ich pripraví na IB program), alebo tí, ktorí absolvovali prvý či druhý ročník strednej školy.

 

Znie to lákavo? V takomto prípade máš tri možnosti:

 1. Vyskúšať si iba 1 rok štúdia na Pre-IB programe: Môžeš to vnímať ako cenovo dostupný pobyt v Dánsku. Pre-IB program ti poskytne pohľad na štúdium v zahraničí, a ak sa rozhodneš, môžeš následne pokračovať na IB programe.

 2. Absolvovať dvojročné IB štúdium: Absolvovaním dvojročného IB programu dosiahneš medzinárodne uznávanú maturitu a získaš prestížny IB diplom.

 3. Spojiť prvý a druhý variant: Môžeš sa rozhodnúť pre trojročné štúdium, ktoré zahŕňa Pre-IB program (príprava) a následný IB program. To ti poskytne silný základ a prehĺbenie vedomostí.

Každá z týchto možností má svoje výhody a záleží na tvojich cieľoch a preferenciách, ako sa rozhodneš. V StudyCare Vám radi poradíme v rámci bezplatnej konzultácie a následne pomôžeme s kompletnou administratívou úspešnej prihlášky na školu v zahraničí, v StudyCare vieme čo robíme, pýšime sa 98% úspešnosťou prijatia študentov na SŠ ako aj VŠ.

 

„Pre-IB“ program:

tu je porovnanie Medzinárodného bakalárskeho programu (IB) s Pre-IB programom:

Pre-IB je prípravný rok pre tých študentov, ktorí sa chcú vydať do zahraničia na IB, ale nie sú úplne pripravení. Môžu sa rozhodnúť, či im to vyhovuje a chcú pokračovať (väčšina sa pravdepodobne rozhodne pokračovať), alebo sa rozhodnú, že im to nesadlo a vrátia sa domov. Máme skúsenosti len s pár výnimkami študentov ktorí po skúsenosti s Pre-IB programom nechceli pokračovať na IB ďalši 2 roky a dokončiť si strednú školu v zahraničí.

 • Obsah: Je to prípravný program na IB DP, ktorý zahŕňa základné princípy a koncepty budúcich IB predmetov.
 • Trvanie: Môže trvať jeden až dva roky a je často určený pre študentov, ktorí sa chystajú do IB DP.
 • Náročnosť: Má mierne nižšiu náročnosť ako plnohodnotný IB DP, s dôrazom na rozvoj základných zručností.
 • Prípravný Charakter: Pomáha študentom zoznámiť sa s očakávaniami a štruktúrou IB DP, aby sa mohli lepšie pripraviť na náročné dva roky.
 • Pripravenosť na DP: Pomáha študentom vybudovať pevný základ v predmetoch, ktoré budú neskôr študovať v rámci IB DP.
 • Návrat na Klasickú Strednú Školu: Väčšina Pre-IB programov umožňuje študentom po ukončení programu vrátiť sa na ich pôvodnú strednú školu bez potreby opakovania ročníka.
 • Podmienka – pre štúdium Pre-IB je potrebné mať ukončené 9 rokov školskej dochádzky.

IB DP (Diploma Programme):

 • Obsah: Obsahuje komplexný súbor akademických predmetov, vrátane povinných a voliteľných predmetov zo širokého spektra disciplín.
 • Trvanie: Trvá dva roky a je určený pre študentov vo veku 16-19 rokov.
 • Náročnosť: Má vysokú akademickú náročnosť a študenti musia absolvovať série skúšobných testov a projektov.
 • Rozsiahly Výskumný Projekt: Zahŕňa Extended Essay (EE), ktorý je rozsiahlym výskumným projektom, ktorý študenti vypracovávajú v jednej zo svojich zvolených študijných oblastí.
 • CAS (Creativity, Activity, Service): Zahrnuje zážitky mimo triedy zamerané na kreativitu, fyzickú aktivitu a dobrovoľnícku službu.
 • Univerzitné Prijímacie Konanie: Absolventi IB DP majú prístup k univerzitám po celom svete a často sú ocenení pre ich holistický prístup k vzdelávaniu.
 • Podmienka – vek 15 – 18 rokov

Zhrnutie: IB DP je plnohodnotný dvojročný program, ktorý ponúka komplexné a náročné vzdelanie s univerzitnou perspektívou. Pre-IB je prípravný program, ktorý slúži na získanie základných zručností a pripravenie sa na budúci náročný IB DP. Obe tieto programy sa zameriavajú na celostný rozvoj študentov a pripravenosť na vysokoškolské vzdelávanie.

Každá škola môže mať mierne odlišné požiadavky, ale základné faktory zahŕňajú akademický výkon, odporúčania od učiteľov, a niekedy aj osobné pohovory.


 • Typicky sa očakáva, že uchádzači budú mať solídny základ v jazykoch, matematike, prírodných vedách a spoločenských vedách.
 • Niektoré školy môžu vyžadovať ukončený predchádzajúci ročník, referencie od učiteľov alebo zloženie vstupných testov.
 • Anglickuá level na úrovni B2 (overuje sa cez jednoduchý online test poskytnutý StudyCare ktorý je v cene prihlášky.
 • V niektorých prípadoch si môžu školy vyžiadať interview, v takomto prípade vás na pohovor pripravíme.
 • Ceny administrácie prihlášky sa lýšia v závislosti od toho koľko prihlášok budeme spolu podávať do koľkých rôzných krajín, viac info o cenách nájdete TU.
 • Deadline prihlášky je 1.3 daného roka v ktorom chcete na IB nastúpiť, je ideálne s nami konzultovať a zahájiť prihlášku hneď po návrate sa do školy po letných prázdninách, veľa študentov prihlášky začína riešiť už počas prázdnin, čím skôr začneme prihlášky riešiť, tým vyššiu šancu pre prijatie a pre priradenie dobrého miesta na internáte budeme mať. 

Kritériá prijatia sa môžu líšiť aj v závislosti od stupňa IB programu (napr. IB Diploma Program alebo Pre-IB). Je dôležité sa dôkladne poradiť  v rámci našej vstupnej bezplatnej konzultácie a nastaviť potrebné kroky spolupráce. Zabezpečime všetky potrebné informácie ohľadom termínov, dokumentácie a procesu prijímania tak aby boli Vaše prihlášky na IB program úspešné!

 

Získať miesto na strednej škole s IB programom môže byť náročné, ale investícia do významného medzinárodného vzdelania môže priniesť dlhodobé benefity pre budúcnosť študentov, my sme tu od toho aby sme vám pomohli s úspešnou prihláškou na školu a taktiež aby sme vás sprevádzali v zahraničí po nástupe, kedže s našími študentami ostávame v kontakte. 

IB program je spoplatnený práve kvôli zabezpečeniu ubytovania a stravy pre študenta na celý rok, za školu / vzdelanie ako také ako občania EU neplatíte, platíte za zabezpečenie bezpečnosti a starostlivosť o študenta, v cene mate tieto služby:

 

Ubytovanie:

 • Ubytovanie bude študentom poskytnuté na internátoch ktoré sa z pravidla nachádzajú v blízkosti školy od začiatku až do posledného dňa školy (v niektorých prípadoch si študenti vedia dohodnúť výhodne podmienky nájmu cez letné prázdniny v prípade že by  krajine chceli ostať).
 • Študentské izby majú základne vybavenie, ako sú posteľ, stôl, stolička, úložné priestory a sociálne zariadenie (sprcha, toaleta).
 • Internát poskytuje dohľad a podporu dospelých zamestnancov, ktorí sú zodpovední za vedenie a dozor nad študentmi.
 • Možnosť private izby alebo zdielanej izby (možno zaujímavé pre niekoho kto sa hlási spolu s kamarátom / spolužiakom).
 • Zvyčajne musia študenti počas prázdnin opustiť internáty, ale niektoré internáty umožňujú študentom ostať počas prázdnin za malý poplatok.

Študenti majú nasledujúce prázdniny:

 • Jeseňné prázdniny (okolo týždňa 42) – 1 týždeň
 • Vianočné prázdniny (okolo týždňov 51 a 52) – 2 týždne
 • Zimné prázdniny (okolo týždňa 7) – 1 týždeň
 • Veľká noc – 1 týždeň
 • Letné prázdniny – Od konca júna do začiatku augusta (Termín začína okolo 8. augusta)

Strava:

 • Strava (raňajky, obed, večera) budú študentom poskytnuté priamo na internáte (môže existovať výnimka, kedy študenti môžu dostať obed priamo v škole), ak nie, internát sa nachádza v tesnej blízkosti so školou kám si študenti jednoducho odbhenú cez obednú prestávku. 
 • Jedlá sú zvyčajne plánované, aby zabezpečili vyváženú stravu pre študentov s rôznymi potrebami a preferenciami.
 • Stravovacia zariadenia môžu zahŕňať jedáleň alebo kuchynku.

Podmienky ubytovania a stravovania sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej školy a ich internátneho programu.

CAS a TOK sú nepochybne tým aspektom vzdelávania, prečo by ste mali seriózne zvážiť štúdium IB v zahraničí. Už tu je jasne vidieť diametrálny rozdiel medzi charakterom výučby a prínosom vedomosti pre študenta.

 

Creativity, Activity, Service (CAS) je kľúčovou súčasťou Medzinárodného bakalárskeho programu (IB) Diploma Programme. Tento program sa zameriava na podporu rozvoja študentov mimo tradičného akademického učenia a na podnietenie ich osobného rastu, komunitnej angažovanosti a vyváženého životného štýlu.


CAS má nasledujúce ciele:

 1. Kreativita: Podporuje študentov v objavovaní svojich kreatívnych schopností a zapájaní sa do umeleckých, nápadných a inovatívnych aktivít.

 2. Aktivita: Podporuje fyzickú kondíciu, zdravie a pohodu študentov účasťou v športových aktivitách, telesných aktivitách a vonkajších dobrodružstvách.

 3. Služba: Podnecuje zmysel pre sociálnu zodpovednosť študentov prostredníctvom komunitnej služby a dobrovoľníckych činností, s cieľom pozitívne ovplyvniť lokálnu a globálnu komunitu.

CAS nie je iba o absolvovaní aktivít; ide aj o reflexiu, rast a učenie sa. Študenti majú za úlohu dokumentovať a reflektovať nad svojimi skúsenosťami, čím demonštrujú svoje porozumenie, ako tieto aktivity prispievajú k ich osobnému rozvoju a svetu okolo nich.


Každý študent musí absolvovať stanovený počet hodín v rámci CAS, pričom jeho angažovanosť by mala byť vyvážená medzi kreativitou, aktivitami a službou. CAS vyzýva študentov, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny, rozvíjali vodcovské schopnosti a pozitívne prispievali k spoločnosti.


Program CAS vyzýva študentov, aby sa stali viac povedomými o sebe, o svojich silných a slabých stránkach a o svojej úlohe ako zodpovední globálni občania. Je to neoddeliteľnou súčasťou skúsenosti IB, formujúca dobre zaoblených jednotlivcov pripravených nielen na akademický úspech, ale aj na život s účelom a významným prínosom.


TOK znamená Theory of Knowledge, čo v preklade znamená Teória poznania. Je to súčasť Medzinárodného bakalárskeho programu (IB), ktorý je medzinárodným vzdelávacím programom pre stredoškolákov. Teória poznania sa zaoberá otázkami týkajúcimi sa povahy poznania, vedeckých metód, dôkazov, hodnôt a vnímania sveta.


Cieľom TOK je podporiť študentov v otváraní mysle a premýšľaní o kritických otázkach, ako napríklad:

 • Ako vieme, čo vieme? (Reflexia nad procesom poznania)
 • Ako rôzne oblasti poznania (napríklad vedné, historickej, etickej) ovplyvňujú našu perspektívu na svet?
 • Ako môžeme hodnotiť pravdivosť rôznych názorov a poznatkov?
 • Ako sa získavajú a overujú vedecké poznatky a ako sa líšia od osobných názorov?

Študenti sa cez TOK učia analyzovať, kriticky hodnotiť a reflektovať na rôzne spôsoby poznávania a názory. Je to kľúčový prvok v rámci IB, ktorý má za cieľ podporovať študentov v rozvoji kritického myslenia, samostatnosti a schopnosti reflektovať nad povahou poznania a pravdy.

 

Okrem CAS a TOK môžu študenti pri IB v zahraničí očakávať nasledovné (porovnajte si to s naším školstvom) 

.

 1. Vysoká úroveň angličtiny: Väčšina predmetov v IB je vyučovaná v angličtine, čo pomáha študentom rozvíjať komunikačné zručnosti a prístup k medzinárodným zdrojom.

 2. Nezávislé učenie: Študenti na IB sa učia samostatne študovať. Toto umožňuje hlbšie pochopenie a pripravuje ich na vzdelávanie na vyšších stupňoch a v celoživotnom vzdelávaní.

 3. Diskusie a konverzácie: Výučba na IB je interaktívna. Študenti sa zapájajú do diskusií a konverzácií, čo podporuje ich aktívne zúčastnenie a poskytuje príležitosti pre výmenu názorov.

 4. Vzájomný vzťah medzi učiteľmi a študentmi: Pozitívny vzťah medzi učiteľmi a študentmi je dôležitý. Takýto vzťah podporuje otvorenosť, záujem o učenie a rozvoj vzájomnej dôvery.

 5. Skupinová a individuálna práca: Študenti na IB pracujú samostatne aj v skupinách. Skupinová práca posilňuje schopnosť spolupracovať, zatiaľ čo individuálna práca rozvíja samostatné myslenie.

 6. Hodnotenie a spätná väzba: Hodnotenie na IB zahŕňa nielen číselné známky, ale aj písomnú spätnú väzbu. To pomáha študentom pochopiť svoje silné stránky a oblasti na zlepšenie.

Výber medzinárodného bakalárskeho programu (IB) prináša množstvo presvedčivých dôvodov. Vzdelávanie IB presahuje tradičné učenie a podporuje kritické myslenie, kreativitu a globálny pohľad. Tu je 10 dôvodov, prečo by ste mali zvážiť IB:


 1. Osobnostný rozvoj: IB sa zameriava na akademickú prísnosť, osobný rozvoj a angažovanosť v komunite, vychováva jednotlivcov pripravených na výzvy vo viacerých oblastiach života.

 2. Kritické myslenie: IB podporuje analytické myslenie, riešenie problémov a nezávislý výskum, rozvíja schopnosti nevyhnutné pre vysokoškolské vzdelávanie a budúce kariéry.

 3. Globálny pohľad: S medzinárodným vzdelávacím plánom a dôrazom na medzikultúrne porozumenie IB vybavuje študentov schopnosťou úspešne sa uplatniť v našom prepojenom svete.

 4. Všestranné zručnosti: Program zdôrazňuje komunikáciu, riadenie času a spoluprácu, zručnosti cenné nielen v akademickej oblasti, ale aj v reálnych situáciách.

 5. Uznanie univerzít: IB je uznaný univerzitami po celom svete pre svoj náročný vzdelávací program. Mnohé inštitúcie ponúkajú študentom IB kredity alebo pokročilé postavenie.

 6. Znalosť jazykov: Vďaka základnej jazykovej výučbe zlepšuje IB odbornosť v viacerých jazykoch, schopnosť v dnešnom globalizovanom spoločenstve mimoriadne cenenej.

 7. Učenie založené na skúmaní: IB podporuje zvedavosť a lásku k učeniu prostredníctvom prístupov založených na skúmaní, zabezpečujúc, aby sa študenti hlboko zapájali do predmetov.

 8. Príprava na vysokoškolské vzdelávanie: Získané zručnosti v IB, ako je výskum, písanie a prezentácie, poskytujú pevný základ pre úspech na univerzitách a ďalej.

 9. Rôznorodosť predmetov: Program ponúka širokú škálu predmetov, umožňujúc študentom preskúmať svoje vášne a záujmy, pričom si udržiavajú akademickú prísnosť.

 10. Kultúrna osvedčenosť: prostredníctvom zložky Kreativita, Aktivita, Služba (CAS) študenti vyvíjajú empatiu, povedomie a zodpovednosť voči ich komunite.

Výberom IB, že sa angažujete vo vzdelaní, ktoré prekonáva hranice učebníc a pripravuje študentov, aby sa stali informovanými, súcitnými a schopnými globálnymi občanmi.

Bezplatna konzultacia StudyCare

Chcem sa prihlásiť

Gratulujeme! Nadobudli ste podstatné informácie, ktoré nám umožňujú začať s riešením vašej prihlášky.

STUDYCARE VÝHODY

PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD
PROFESIONÁLNÝ DOHĽAD

S našimi službami ťa nič neprekvapí. Budeš mať prehľad o potrebných dokumentoch, deadlinoch, testoch, termínoch a aktualitách.

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA

Zakúpením našej službu získaš proces prihlášky jednoduchší a zároveň zvýšiš šance na prijatie. Rozumieme čo školy vyžadujú, čo ti poskytne výraznú výhodu!

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS ŠTÚDIA

Naša podpora a pomoc nekončí prijatím študenta na školu. Obrátiť sa na nás budeš môcť kedykoľvek počas celej dĺžky štúdia a kľudne aj po ňom.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE

Ako absolventi škôl vieme, že príprava na život v zahraničí je extrémne dôležitá. Našťastie vieme čo budeš potrebovať a radi ti s tým pomôžeme.

+
GOOGLE 5* Recenzií
%
Admission rate
%
Spokojných zákaznikov
Rokov skúsenosti

Vstupná bezplatná konzultácia

Čo a kde máš záujem študovať? Zavoláme si a nájdeme spolu tie najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné k tvojej úspešnej prihláške.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.