Prečo zahraničie?

Lepšie školy, samostatnosť, dobrodružstvo a jazyk. Tak schválne, dajme si pár faktov.

Rozdielové vzdelanie

Je aplikované pri stovkách odboroch metódou PBL - Problem Based Learning. Vďaka PBL aplikuješ teóriu v praxi na skutočný problem statement konretnej firmy, ktorej spoločne s štúdijným tímom tieto problémy riešite.

Možnosti reálneho zárobku

Brigádka popri škole za pár eur? Zabudni! Je pravda, že po práci je v zahraničí obrovský dopyt, avšak nebudeš prvý ani posledný, ktorý si prácu nájde a popri štúdiu na VŠ si slušne zarobí.

Druhý cudzí jazyk

S globalizáciou trhu prichádza zo strany zamestnávateľa aj podmienka znalosti anglického jazyka. Čo myslíš, naučíš sa ho lepšie v praxi alebo z knihy?

Uplatnenie sa na trhu práce

Kdekoľvek vo svete v akejkoľvek firme ťa zamestnávateľ privíta s otvorenou náručou. Tvoje vedomosti, hodnota praxe, samostatnosti, multi-taskovania a skúsenosti práce v tíme budú na pracovnom pohovore hovoriť za teba!

Osamostatnenie sa

Osamostatnenie sa je prvým krokom k úspechu. Život v zahraničí na vlastných nohách na tebe zanechá veľa pozitívnych vlastností, ktoré neostanú nepovšimnuté.

Dobrodružstvo a kontakty

Kontakty na spolužiakov z rôznych kútov sveta určite využiješ aj v budúcnosti. Networking je základ úspešného pracovného alebo podnikateľského života. Štúdium v zahraničú taktiež zahŕňa enormné množstvo dobrodružstva.

Chcem si podať prihlášku!

Ako na to?

Dohodni si bezplatnú konzultáciu

Názory študentov v zahraničí

Viem, kde chcem študovať aj čo chcem študovať. Som ready vyplniť prihlášku a zahájiť tak prihlasovací proces na VŠ v zahraničí.

Chcem si podať prihlášku ale neviem ako bude prebiehať naša spolupráca. Pozri sa na detailnú schému postupu spolupráce krok za krokom.

Stále sa nevieš rozhodnúť a potrebuješ poradiť? Sme tu pre teba aj pre pomoc s výberom školy. Neváhaj a kontaktuj nás.

Nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú fakty. Na nasledujúcej stránke si môžeš prečítať skutočné skúsenosti našich študentov zo zahraničia. 

STÁLE VÁHAŠ?

Dohodni si s nami bezplatnú konzultáciu a nechaj si poradiť s možnosťami.