PREČO ZAHRANIČIE?​
Lepšie školy, samostatnosť, dobrodružstvo a jazyk. Tak schválne, dajme si pár faktov.

LEN PáR FAKTOV

Rozdielové vzdelanie

Problem Based Learning je metóda, ktorou aplikuješ teóriu v praxi na skutočných problémoch reálnych firiem. Nebudeš sa učíť žiadne poučky ani to kedy sa kto narodil alebo čo kto povedal!

Možnosti reálneho zárobku

Brigádka popri škole za pár eur? Zabudni! V zahraničí máš príležitosť si nie len zarobiť na životné náklady ale tiež si slušne zarobiť na štart do života.

Druhý cudzí jazyk

S globalizáciou trhu prichádza zo strany zamestnávateľa aj podmienka znalosti anglického jazyka. Čo myslíš, kde sa ho naučíš lepšie, v praxi alebo z knihy?

Uplatnenie sa na trhu práce

S titulom zo zahraničia ťa zamestnávateľ privíta s otvorenou náručou. Tvoje vedomosti, prax, samostatnosť, multi-taskovanie a skúsenosti s prácou v tíme budú na pracovnom pohovore hovoriť za teba!

Osamostatnenie sa

Je prvým krokom k úspechu. Tvoj pobyt v zahraničí na tebe zanechá pozitívne vlastnosti ktoré zúročíš v zamestnaní alebo vo vlastnom podnikani.

Dobrodružstvo a kontakty

Mať kontakty z rôznych kútov sveta príde vhod nie len pri podnikaní. Štúdium však zahŕňa taktiež enormné množstvo dobrodružstva ktoré na teba v zahraničí čaká.

Bezplatna konzultacia StudyCare

Ešte stále váhaš?

Nedovol, aby ťa rozhodovanie zdržiavalo! Prvý krok je vždy najťažší, uisťujeme ťa že sa zahraničia nemusíš obávať. Na našom priateľskom online stretnutí ti radi zodpovieme všetky otázky a nájdeme tvoju vysnívanu školu a odbor. Stačí, ak nás kontaktuješ a my sa ti ozveme.

Nečakaj a zistíš, že StudyCare a zahraničie bolo správnou voľbou.

Mohlo by vás zaujímať

Chcem si podať prihlášku
Chcem si podať prihlášku!

Viem kde chcem študovať aj čo chcem študovať. Pre zahájenie stačí vyplniť prihlášku, vybrať a uhradiť servisný balík služieb.

Pre rodičov
Pre rodičov

Veľké rozhodnutie Vášho dieťaťa vyžaduje pedantnú prípravu a odpoveď na množstvo otázok. Preto tu nie sme len pre Vaše deti, ale taktiež pre Vás.

Časté otázky
Časté otázky

Máš otázku no nevieš nájsť odpoveď? Pravdepodobne bude v našej FAQ sekcií, ak nie, neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás.

Názory študentov v zahraničí
Názory študentov v zahraničí

Nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú reálne fakty. Tu si môžeš prečítať o skutočných skúsenostiach našich študentov v zahraničí.

Vstupná bezplatná konzultácia

Čo a kde máš záujem študovať? Zavoláme si a nájdeme spolu tie najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné k tvojej úspešnej prihláške.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.