Prečo zahraničie?

Lepšie školy, osamostatnenie, dobrodružstvo, jazyk .. tak schválne dajme si pár faktov:

Rozdielové Vzdelanie

Je aplikované pri stovkách odboroch metódou PBL - Problem Based Learning ktorým aplikuješ teóriu v praxi na skutočné problem statements konretných firiem ktorým spoločne so štúdijným tímom tieto problímy riešite.

Možnosti reálneho zárobku

Brigádka popri škole za pár eur? Zabudni! Je pravda že po práci je v zahraničí obrovský dopyt, avšak nebudete prví ani poslední ktorí si prácu nájdu a popri štúdiu na VŠ si slušne zarobia

Druhý cudzí jazyk

S globalizáciou trhu prichádza zo strany zamestnávateľa aj podmienka znalosti Anglického jazyka. Čo myslíte kde sa ho naučíte lepšie, v praxi či z knihy?

Uplatnenie sa na trhu práce

Kdekoľvek vo svete a v akejkoľvek firme ťa zamestnávateľ privíta s otvorenou náručou. Tvoje vedomosti, hodnoty praxe, osamostatnenia, multi-taskovania a skúsenosti práce v tíme budú na pracovnom pohovore hovoriť za teba!

Osamostatnenie sa

Osamostatnenie sa je prvým krokom k úspechu. Verte že život v zahraničí na vlastných nohách na Vás zanechá veľa pozitívnych vlastnosti ktoré neostanú nepovšimnute.

Dobrodružstvo a Kontakty

Mať spolužiakov a kontakty z rôznych kútov sveta sa nemusí hodiť len v budúcnosti pri podnikaní, zahŕňa to taktiež enormne množstvo dobrodružstva ktoré na vás v zahraničí čaká

Chcem si podať prihlášku!

Ako nato?

Dohodni si bezplatnú konzultáciu

Názory študentov v zahraničí

Viem kde chcem študovať aj čo chcem študovať, som ready vyplniť prihlášku a zahájiť tak prihlasovací proces na VŠ v zahraničí.

Viem čo chcem študovať aj kde no neviem ako bude prebiehať naša spolupráca. Pozri sa na detailnú schému postupu spolupráce krok za krokom.

Stále sa nevieš rozhodnúť a potrebuješ či už s prihláškou alebo rozhodutím ako takým poradiť? Neváhaj nás kontaktovať, sme tu pre teba.

Neje dôležité čo si kto myslí ale aké sú fakty. Na nasledujúcej stránke si môžete prečítať skutočné testimonials našich študentov zo zahraničia. 

STÁLE VÁHAŠ?

Dohodni si s nami bezplatnú konzultáciu a nechaj si poradiť aké máš možnosti.