Názory študentov
Presvedč sa že štúdium na v zahraničí naozaj mení život k lepšiemu a otvára množstvo dverí príležitosti.
Prvá myšlienka, ktorá mi napadla hneď po tom, ako ma agentúra požiadala napísať svoj feedback, bola moja spomienka na rozhodovanie. Ja sama som stála na prahu rozhodnutia pomerne dlho, kedže som vôbec netušila, čo prihláška obnáša. Už vôbec som si nedokázala predstaviť, čo budem robiť v prípade, ak by ma škola prijala. Rozhodnutie požiadať o profesionálnu odbornú pomoc bolo najlepšie, čo som mohla urobiť. Druhé najlepšie rozhodnutie bolo, že som sa vôbec na takúto cestu plnú dobrodružstva vydala. Zažiť si štúdium v zahraničí odporúčam každému, kto sa chce mať v živote lepšie. Ak chceš mať viac možnosti v pracovnom svete, spomienok zo študenstkých čias, cestovateľských dobrodružstiev a priateľov na celý život z celého sveta rozhodne sa vyber touto cestou.
Janka
London South Bank University - Criminology with Law (Veľká Británia)
Vďaka StudyCare som sa dostal na Coventry do Veľkej Británie. Agentúra má výborný prehľad o možnostiach a extrémne priateľský prístup. Na Coventry študujem právo. Dlho som ohľadom štúdia v zahraničí váhal, no bola to určite najlepšia voľba, akú som mohol po skončení školy urobiť.
Robo
Coventry University - Law (Veľká Británia)
Vždy som vedela, že chcem ísť na školu do zahraničia. Nad tym, či už by som ostala aj po škole som nikdy nepremýšľala. Chcela som jednoducho získať zahraničné vzdelanie, ktoré by bolo kreatívnejšie a tým pádom aj ľahšie ako študium u nás.
Zuzana
UCN - Marketing Management (Dánsko)
Osobne som v zahraničí veľmi spokojný. Nič mi tu nechýba. Páči sa mi pocit slobody a sebarealizácie. Študujem, zároveň pracujem a mám dobrý sociálny život. Venujem sa aj športu. Môj deň je výrazne produktívnejší ako keby ho strávim memorovaním teórie u nás doma.
Filip
Zealand - Servise Hospitality and Tourism (Dánsko)
Vďaka asistencií StudyCare som nielen dostal lepší prehľad o školách v zahraničí, ale aj som sa rozhodol kam chcem ísť na školu.Celé som to vnímal s nadhľadom, keďže som presne vedel, do čoho idem. Nakoniec som vycestoval za štúdiom bakalárskeho odboru do Birminghamu, odkiaľ som následne pokračoval na MA degree do Londýna. Zahraničie mi otvorilo množstvo nepredstaviteľných dverí. Odísť do zahraničia študovať bolo určite výborne rozhodnutie.
Marek
Birmingham City University - Business Management (Veľka Británia)
Študujem v Holandsku a som tu veľmi spokojná. Každý deň spoznávam nových ľudí z celého sveta. Je to ironické, pretože zo začiatku som bála, či to jazykovo vôbec zvládnem. Dnes si takmer neuvedomujem, koľko známosti mám z celého sveta.
Denisa
Inholland - Business Innovation (Holandsko)
Naším stredoškolákom by som dopriala zažiť rozdielové štúdium na zahraničných školách. Je škoda, koľko študentov nevedomky odmieta dobre vzdelanie. Som vďačná za to, že žijem v dobe, ktorá mi umožnila takto jednoducho vycestovať za lepším vzdelaním.
Monika
Breda - Logistics Management (Holandsko)
S Vašou pomocou som sa dostal na BAAA školu v Dánsku. Škola bola úžasná a vzdelanie funkčné, čo sa už vyplatilo aj v mojom profesijnom živote. Rozhodnutie študovať v zahraničí mi určite zmenilo život k lepšiemu, za čo ďakujem aj Vám všetkým v agentúre StudyCare.
man-5208156_640
Michal
BAAA - Marketing Management (Dánsko)
Som absolvent školy DMU v Anglicku kde som vyštudoval Bc. Ďalej som pokračoval na MA degree. Po skončení školy som si tu našiel asi po mesiaci prácu a dodnes tu žijem a pracujem, akurát v inom meste ako som študoval. Tak ako som si našiel prácu s mojím vzdelaním tu, tak by som si ju našiel kdekoľvek vo svete.
Viktor
DMU - Graphic Design (Veľká Británia)
Moje najväčšie obavy pred cestou boli z financovania štúdia v zahraničí. Zo začiatku mi pomohli rodičia malým príspevkom. Po asi 6 mesiacoch som sa dokázala finančne osamostatniť z čoho mám radosť hlavne kvôli rodičom, keďže som im takto dokázala pomôcť. Prevzala som za seba plnú zodpovednosť a je to super pocit!
Natália
Fontys - International Business (Holandsko)
Život v Holandsku milujem! Najskôr som tu šla len kvôli úrovni vzdelania, no časom som si to tu zamilovala až natoľko, že som tu ostala žiť. Ľudia, kultúra, ochota pomôcť, možnosti, platy, sociálne zabezpečenie, multikultura. To všetko je bohužiaľ ešte neporovnateľne s tým, odkiaľ som prišla. Milujem svoju krajinu. Holandsko je však skvelá krajina pre kariérny rast.
Miriam
Saxion - Tourism Management (Holandsko)

NAPÍŠ NÁM, NÁJDEME TI ODBOR AJ ŠKOLU!​

Prihlás sa na vstupnú bezplatnú konzultáciu možnosti štúdia v zahraničí. Prejdeme si spolu ponuku, vysvetlíme detaily a zahájime proces prihlášky na vybrané školy.

Vstupná bezplatná konzultácia

Čo a kde máš záujem študovať? Zavoláme si a nájdeme spolu tie najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné k tvojej úspešnej prihláške.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.