Názory študentov

Prvá myšlienka ktorú som dostala hneď po tom ako má agentúra požiadala napísať svoj názor ohľadom štúdia a rád pre budúcich študentov bola myšlienka ohľadom rozhodnutia. Ja sama som stala na prahu rozhodnutia pomerne dlho nakoľko som vôbec netušila čo taká prihláška odnáša a už vôbec som si nedokázala predstaviť čo budem robiť v prípade ak by ma škola prijala. Rozhodnutie požiadať profesionálnu odbornú pomoc bolo najlepšie čo som mohla urobiť, druhé najlepšie rozhodnutie bolo že som sa vôbec na takúto cestu plnú dobrodružstva vydala. Skúsiť si štúdium v zahraničí odporúčam každému kto sa chce mať v živote lepšie, mať viac možnosti, obzorov, chce dobrodružstvo, priateľov z celého sveta a spomienky na celý život.
Janka
London South Bank University - Criminology with Law (Veľká Británia)
Vďaka StudyCare som sa dostal na Coventry do Veľkej Británii s dobrým prehľadom možností a extrémne priateľským prístupom. Na Coventry študujem právo, dlho som ohľadom zahraničia váhal no bola to určite najlepšia voľba akú som mohol po skončení školy urobiť.
Robo
Coventry University - Law (Veľká Británia)
Vždy som vedela že chcem ísť na školu do zahraničia, či tu ostanem aj po škole, nad tým som nikdy nepremýšľala, chcela som jednoducho získať zahranične vzdelanie ktoré je lepšie, kreatívnejšie a tým pádom aj zábavnejšie a ľahšie študovať ako u nás.
Zuzana
UCN - Marketing Management (Dánsko)
Osobne som v zahraničí veľmi spokojný, nič mi tu nechýba. Páči sa mi slobodný pocit sebarealizácie. Študujem, zároveň pracujem, mam dobrý sociálny život a venujem sa aj športu, môj deň je výrazne produktívnejší ako keby ho strávim memorovaním sa teórie u nás doma.
Filip
Zealand - Servise Hospitality and Tourism (Dánsko)
Vďaka asistencií StudyCare som nielen dostal lepší prehľad o školách v zahraničí tak že som sa dokázal rozhodnúť kam a na ktorú ísť, tiež som to celé vnímal s prehľadom keďže som presne vedel do čoho idem. Nakoniec som vycestoval za štúdium Bakalárskeho titulu do Birminghamu odkiaľ som následne pokračoval na MA degree do Londýna. Zahraničie mi otvorilo množstvo nepredstaviteľných dverí. Odísť do zahraničia študovať bolo určite výborne rozhodnutie.
Marek
Birmingham City University - Business Management (Veľka Británia)
Študujem v Holandsku a som tu veľmi spokojná, každý deň spoznávam nových ľudí z celého sveta. Je to ironické pretože zo začiatku som bála či to jazykovo vôbec zvládnem, dnes si takmer neuvedomujem koľko známosti mám z celého sveta.
Denisa
Inholland - Business Innovation (Holandsko)
Naším stredoškolákom by som dopriala zažiť rozdielové štúdium na zahraničných školách. Je škoda koľko študentov nevedomky odmieta dobre vzdelanie. Som vďačná zato že žijem v dobe ktorá mi umožnila takto jednoducho vycestovať lepším vzdelaním.
Monika
Breda - Logistics Management (Holandsko)
S Vašou pomocou som sa dostal na BAAA školu v Dánsku. Škola bola úžasná a vzdelanie funkčné čo sa už vyplatilo aj v mojom profesijnom živote. Rozhodnutie študovať v zahraničí mi určite zmenilo život k lepšiemu začo ďakujem aj Vám všetkým v agentúre StudyCare.
man-5208156_640
Michal
BAAA - Marketing Management (Dánsko)
Som absolvent školy DMU v Anglicku kde som vyštudoval Bc. a ďalej pokračoval na MA degree. Po skončení školy som si tu našiel asi po mesiaci prácu a dodnes tu žijem a pracujem akurát v inom meste ako som študoval. Tak ako som si našiel prácu s mojím vzdelaním tu, tak by som si ju našiel kdekoľvek vo svete.
Viktor
DMU - Graphic Design (Veľká Británia)
Moje najväčšie obavy pred cestou boli z financovania štúdia a života v zahraničí. Zo začiatku mi pomohli rodičia malým príspevkom a po asi 6 mesiacoch som sa dokázala finančne osamostatniť z čoho mám radosť hlavne kvôli rodičom keďže som im takto dokázala pomôcť. Prevzala za seba plnú zodpovednosť a je to super pocit!
Natália
Fontys - International Business (Holandsko)
Život v Holandsku milujem! Najskôr som tu šla len kvôli úrovni vzdelania no časom som si to tu zamilovala až natoľko že som tu ostala žiť. Ľudia, kultúra, ochota pomôcť, možnosti, platy, sociálne zabezpečenie, medzinárodnosť, to všetko je bohužiaľ ešte neporovnateľne s tým odkiaľ som prišla. Milujem svoju krajinu ale tu karierne napredujem.
Miriam
Saxion - Tourism Management (Holandsko)

STÁLE VÁHAŠ? SME TU PRE TEBA