Staň sa súčasťou tímu
Študuješ v zahraničí a myslíš si, že vieš byť nášmu tímu prínosom? Myslíš, že našim službám niečo chýba, alebo chceš len tak študentom niečo odkázať? Tu sú 3 možnosti návrhov spoluprác priamo pre teba!
DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

Staň sa súčasťou StudyCare ako náš partner, podporíme tvoj úspech. TPP momentálne nehľadáme obsadenie na žiadnu funkciu, avšak ak si myslíš že máš čo ponúknuť, pošli nám CV. Určite nepôjde do koša.

KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA​

Pokiaľ študuješ akýkoľvek druh managementu, marketing, digitálny marketing, grafický design, sales alebo čkoľvek čo by si vedel/a využiť v praxi u nás tak neváhaj a kontaktuj nás. Stážisti majú dvere vždy otvorené! 

JEDNORÁZOVÁ SPOLUPRÁCA​

Jedná sa o dobrovoľnú komunitnú činnosť. Pomôžme študentom zaujímavým rozhovorom, testimoniálom na našom webe, prednáškou na strednej škole alebo inou formou. Napadá ti niečo kreatívne?

pÁči sa ti ponuka spoluprác?

HĽADÁME NIEKOHO KTO:

Je otvorený a kreatívny

Otvorenosť a záujem o to, čo sa na pracovisku deje je prvým krokom k tomu, ako vylepšiť procesy. Netreba však zmenu len navrhovať, treba ju aj uchopiť.

Má schopnosť budovať vzťahy

Nie len medzi kolegami, ale taktiež dlhodobé vzťahy s našimi klientami. Hľadáme niekoho, kto je ochotný prijať svojich klientov za kamarátov.

Pozerá do budúcna

A teda je cieľavedomý. Vie, čo chce a myslí to so svojou kariérou vážne.

Má odvahu rozprávať

Naše služby sa zakladajú primárne na poradenskej komunikácií s klientami online, priamo u nás v kancelárií alebo skrz prezentácie na školách.

Kariérny plán si určuje sám

Sme firma so širokými možnosťami služieb. Preto ak máš plán, sem s ním. Odvahu a zodpovednosť podporíme.

Pomáha ostatným

Človek, ktorý spĺňa všetkých 5 bodov je špička. Svoje know-how si ale nenecháva pre seba, posúva, motivuje celý tím.