Staň sa súčasťou tímu

Študuješ v zahraničí a myslíš si, že vieš byť nášmu tímu prínosom? Myslíš, že našim službám niečo chýba, alebo chceš len tak študentom niečo odkázať? Tu sú 3 možnosti návrhov spoluprác priamo pre teba!

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

Je spolupráca na TPP. Momentálne nehľadáme obsadenie na žiadnu funkciu, avšak ak si myslíš že máš čo ponúknuť, pošli nám CV. Určite nepôjde do koša.

KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA

Ak máš skúsenosti so zahraničím, tak ťa mohla napadnúť jedine stáž.  Pokiaľ študuješ akýkoľvek druh managementu, marketing, digitálny marketing, grafický design alebo sales neváhaj a kontaktuj nás. Stážisti majú dvere vždy otvorené! 

JEDNORÁZOVÁ
SPOLUPRÁCA

Takouto spoluprácou máš  priestor pomôcť komunite. Jedná sa o dobrovoľnú činnosť pre študentov, ktorí si prechádzajú začiatkami štúdia presne ako si nimi prešiel aj ty. Pomôžme študentom zaujímavým rozhovorom, testimoniálom na našom webe, prednáškou na tvojej strednej škole alebo inou formou. Napadá ti niečo nové a kreatívne? Kontaktuj nás s tvojím návrhom!

NašIEL si sa v našej ponuke spoluprác?

HĽADÁME NIEKOHO, KTO:

Je otvorený a kreatívny

Otvorenosť a záujem o to, čo sa na pracovisku deje je prvým krokom k tomu, ako vylepšiť procesy. Netreba však zmenu len navrhovať, treba ju aj uchopiť.

Má schopnosť ľahko budovať vzťahy

Nie len medzi kolegami, ale taktiež dlhodobé vzťahy s našimi klientami. Hľadáme niekoho, kto je ochotný prijať svojich klientov za kamarátov.

Pozerá do budúcna

A teda je cieľavedomý. Vie, čo chce a myslí to so svojou kariérou vážne.

Má odvahu rozprávať

Naše služby sa zakladajú primárne na poradenskej komunikácií s klientami online, priamo u nás v kancelárií alebo skrz prezentácie na školách.

Kariérny plán si určuje sám

Sme firma s nespočetnými možnosťami produktov a trhov pre vstup. Preto ak máš plán, sem s ním. Odvahu a zodpovednosť podporíme.

Pomáha ostatným

Zamestnanec, ktorý splnil všetkých 5 bodov je jednoducho trieda. Svoje know-how si však nenecháva pre seba, ale posúva a motivuje celý tím.