Staň sa súčasťou tímu

Študuješ v zahraničí a myslíš si, že vieš byť nášmu tímu prínosom? Myslíš, že našim službám niečo chýba, alebo chceš len tak študentom niečo odkázať? Tu sú 3 možnosti návrhov spoluprác priamo pre teba!

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

Je spolupráca na TPP. Momentálne nehľadáme obsadenie na žiadnu funkciu, avšak ak si myslíš že máš čo ponúknuť, pošli nám CV. Určite nepôjde do koša.

KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA

Pokiaľ študuješ akýkoľvek druh managementu, marketing, digitálny marketing, grafický design alebo sales neváhaj a kontaktuj nás. Stážisti majú dvere vždy otvorené! 

JEDNORÁZOVÁ SPOLUPRÁCA

Jedná sa o dobrovoľnú komunitnú činnosť. Pomôžme študentom zaujímavým rozhovorom, testimoniálom na našom webe, prednáškou na tvojej strednej škole alebo inou formou. Napadá ti niečo nové a kreatívne?

pÁči sa ti ponuka spoluprác?

HĽADÁME NIEKOHO KTO:

Je otvorený a kreatívny

Otvorenosť a záujem o to, čo sa na pracovisku deje je prvým krokom k tomu, ako vylepšiť procesy. Netreba však zmenu len navrhovať, treba ju aj uchopiť.

Má schopnosť budovať vzťahy

Nie len medzi kolegami, ale taktiež dlhodobé vzťahy s našimi klientami. Hľadáme niekoho, kto je ochotný prijať svojich klientov za kamarátov.

Pozerá do budúcna

A teda je cieľavedomý. Vie, čo chce a myslí to so svojou kariérou vážne.

Má odvahu rozprávať

Naše služby sa zakladajú primárne na poradenskej komunikácií s klientami online, priamo u nás v kancelárií alebo skrz prezentácie na školách.

Kariérny plán si určuje sám

Sme firma so širokými možnosťami služieb. Preto ak máš plán, sem s ním. Odvahu a zodpovednosť podporíme.

Pomáha ostatným

Človek, ktorý spĺňa všetkých 5 bodov je špička. Svoje know-how si ale nenecháva pre seba, posúva, motivuje celý tím.