Staň sa súčasťou tímu

Študuješ alebo si v zahraničí vyštudoval/a a myslíš že vieš byť nášmu tímu prínosom, že naším službám niečo chýba, alebo chceš len tak študentom niečo odkázať?

Tu sú 3 možnosti návrhov spoluprác priamo pre teba!

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

Je u nás spolupráca na TPP. Momentálne nehľadáme obsadenie na žiadnu funkciu avšak ak myslíš že máš čo ponúknuť pošli nám CV, určite nepôjde do koša.

KRÁTKODOBÁ SPOLUPRÁCA

Ak máš skúsenosti so zahraničím tak ťa mohla napadnúť jedine stáž.  Pokiaľ študuješ akýkoľvek druh managementu, marketing, digitálny marketing, grafický design alebo sales neváhaj nás kontaktovať, u nás má tvoja stáž dvere vždy otvorené! 

JEDNORÁZOVÁ
SPOLUPRÁCA

Takouto spoluprácou máš obrovský priestor pomôcť komunite, jedná sa o dobrovoľnú činnosť pre študentov ktorí si plánujú prejsť alebo prechádzajú začiatkami štúdia presne ako ste si prešli aj vy. Pomôžme študentom zaujímavým rozhovorom, testimoniálom na našom webe, prednáškou na tvojej strednej škole alebo inou formou, (napáda ťa niečo nové, kreatívne, neváhajte nás s tvojim návrhom kontaktovať)!

Našli ste sa v našej ponuke spoluprác?

HĽADÁME NIEKOHO KTO:

Je otvorený a kreatívny

Otvorenosť a záujem o to, čo sa na pracovisku deje, je prvým krokom k tomu ako vylepšiť procesy. Netreba však zmenu len navrhovať ale sa jej aj uchopiť.

Má schopnosť ľahko budovať vzťahy

Nie len medzi kolegami ale taktiež dlhodobé vzťahy s našimi klientami, hľadáme niekoho kto je ochotný prijať svojich klientov za kamarátov.

Pozerá do budúcna

A teda je cieľavedomý, vie čo chce a so svojou kariérou to myslí vážne.

Má odvahu rozprávať

Naše služby sa zakladajú primárne na poradenskej komunikácií s klientami online, priamo u nás v kancelárií alebo skrz prezentácie na školách.

Kariérny plán si určuje sám

Sme firma s nespočetnými možnosťami produktov a trhov pre vstup. Preto ak máš plán tak sem s ním, odvážnosť a zodpovednosť podporíme.

Pomáha ostatným

Zamestnanec, ktorý splnil všetkých 5 bodov je jednoducho trieda. Svoje know how si však nenecháva pre seba ale posúva a motivuje celý tím spoločne.