VYBER SI BALÍK SLUŽEB

99€

2440 Kč

BRONZE

169€

4160 Kč

SILVER

219€

5390 Kč

GOLD

349€

8590 Kč

PLATINUM

ZAKOUPENÉ VÝHODY​

Profesionální dohled

S našimi službami tě nic nepřekvapí. Budeš mít přehled o potřebných dokumentech, testech, termínech a všech aktualitách.

Podpora během celého studia

Naše podpora a pomoc nekončí přijetím studenta na školu. Obrátit se na nás můžeš kdykoliv během celé délky studia a klidně i po něm.

Vyšší šance přijetí

Zakoupením naší služby nejen bude celý proces podání přihlášky jednoduchý, ale navíc získáš vyšší šance přijetí, jelikož víme, co školy chtějí a hledají.

Příprava na zahraničí

Jako absolventi škol víme, že příprava na život v zahraničí je extrémně důležitá. Naštěstí víme, co budeš potřebovat a rádi ti s tím pomůžeme.

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTŮ

Vďaka StudyCare som sa dostal na Coventry do Veľkej Británie. Agentúra mi poskytla dobrý prehľad možností a mala extrémne priateľský prístup. Na Coventry študujem právo. Dlho som ohľadom štúdia v zahraničí váhal, no bola to určite najlepšia voľba, akú som mohol po skončení školy urobiť.
Robo
Coventry University - Law (Veľká Británia)
Vďaka asistencií StudyCare som nielen dostal lepší prehľad o školách v zahraničí, ale aj som sa dokázal rozhodnúť, kam ísť študovať. Celé som to vnímal s nadhľadom, keďže som presne vedel, do čoho idem.
Marek
Birmingham City University - Business Management (Veľka Británia)
S Vašou pomocou som sa dostal na BAAA školu v Dánsku. Škola bola úžasná a vzdelanie funkčné. Vyplatilo sa to aj v mojom profesíjnom živote. Rozhodnutie študovať v zahraničí mi určite zmenilo život k lepšiemu, za čo ďakujem aj Vám všetkým v agentúre StudyCare.
man-5208156_640
Michal
BAAA - Marketing Management (Dánsko)
1 %
Spokojných študentov
1 %
Student Admission Rate
1
Rokov skúsenosti v obore
1 +
Študijných odborov v ponuke