Jazykový pobyt - Rezervačný poplatok

300€

7 407 Kč

REZERVÁCIA KURZU

ZAkÚPENÉ VÝHODY

NAJVYŠŠIA ŠANCA PRIJATIA
EFEKTÍVITA KURZU

Snažíme sa Váš pobyt čo najviac zefektívniť. Študovať budete v malých triedách s dôraom na rôznorodosť národnosti.

PODPORA POČAS CELÉHO ŠTÚDIA
PODPORA POČAS KURZU

Naša podpora a pomoc nekončí nástupom na kurz. Obrátiť sa na nás budete môcť kedykoľvek počas celej dĺžky kurzu.

PRÍPRAVA NA ZAHRANIČIE
PRÍPRAVA NA KURZ

Ako absolventi rôzných kurzov rozumieme, že príprava je dôležitá. Všetký dôležité informácie vysvetlíme v odletových manuálov.

GOOGLE 5* Recenzií
+
Spokojných zákaznikov
%
Admission rate
%
Rokov skúsenosti

SPOKOJENOST NAŠICH KLIENTOV

Vďaka StudyCare som sa dostal na štúdium na Coventry University vo Veľkej Británii. Chcel by som vám povedať, že moje skúsenosti s touto agentúrou sú naozaj pozitívne. StudyCare mi nielen poskytla dôkladný prehľad možností, ale tiež ma veľmi ochotne sprevádzkovala celým procesom. Teraz študujem právo na Coventry a nemohol som byť spokojnejší s výberom, ktorý som urobil tým, že som sa rozhodol pre štúdium v zahraničí.
Robo
Coventry University - Law (Coventry/Veľká Británia)
Som nesmierne vďačný za pomoc, ktorú mi poskytla StudyCare pri rozhodovaní o štúdiu v zahraničí. Vďaka ich profesionálnym radám a osobnému prístupu som sa cítil oveľa istejšie pri výbere školy a programu. Boli skvelými sprievodcami počas celého procesu, od získavania informácií až po podanie dokumentov. Vďaka nim som sa rozhodol pre štúdium, ktoré mi ideálne vyhovuje.
Marek
BUAS - Creative Business (Breda/Holandsko)
Pôvodne som mal veľké pochybnosti ohľadom štúdia v zahraničí, ďakujem StudyCare za to že mi poskytli potrebnú istotu a prehľad. S ich pomocou som našiel školu a program, ktoré zodpovedajú tomu čo som hľadál. Ich priateľský a profesionálny prístup ma sprevádzal celým procesom, od začiatku až po úspešné podanie prihlášky. Vďaka nim som mál istotu, že robím správne rozhodnutie čo môžem teraz len potvrdiť 🙂
man-5208156_640
Michal
Aarhus University - Economics and Business Administration (Aarhus/Dánsko)

VSTUPNÁ BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Čo a kde máš záujem študovať? Na konzultácií ti najdeme najlepšie možnosti štúdia v zahraničí a vysvetlíme ďalšie kroky potrebné pre tvoju úspešnú prihlášku.

Vaše osobné informácie budú použité iba na zaslanie relevantného obsahu. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Vaše osobné informácie nikdy nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať.