DôležiTe

Príprava na štúdium v zahraničí je extrémne dôležitá. Z toho dôvodu by si jej mal venovať dostatok pozornosti. My sme tu aby sme ti ukázali cestu a sprevádzali ťa na nej. Pretože prípravy nikdy nie je dosť a neradno ju podceňovať, vytvorili sme sekciu v ktorej nájdeš množstvo dôležitých informácií.

PRIPRAV SA NA ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ:

Časté otázky a odpovede (FAQ)

Tato sekcia ti ušetrí množstvo otázok. Z toho dôvodu ti odporúčame celú stránku dôkladne prečítať a získať tak lepšiu predstavu.

Prečo zahraničie?

Ešte stále sa nevieš rozhodnúť? Potom sa pozri na nasledujúce fakty a porozmýšľaj znovu. Tiež si skús porovnať benefity so štúdiom na Slovensku. 

Staň sa súčasťou tímu

Si ty tá správna osoba alebo poznáš niekoho, kto absolvoval VŠ v zahraničí? Ak áno, tak potom nám môžeš určite pomôcť zlepšiť služby.

O nás

Zver sa do správnych rúk. Má agentúra nad ktorou premýšľaš reálne skúsenosti so štúdiom v zahraničí? Pretože my áno!

Chcem si podať prihlášku!

Viem kde chcem študovať a tiež čo chcem študovať! Som ready vyplniť prihlášku a následne tak zahájiť prihlasovací proces na VŠ v zahraničí.

Pre rodičov

V skutočnosti ambicióznosť dieťaťa nie je zlá. Avšak veľké rozhodnutie si vyžaduje zodpovedať množstvo otázok. Práve z toho dôvodu tu nie sme len pre Vaše deti, ale taktiež pre Vás. 

Dohodni si bezplatnú konzultáciu

Stále sa nevieš rozhodnúť a potrebuješ poradiť? Neváhaj nás kontaktovať. Sme tu pre teba.

Názory študentov v zahraničí

Na záver, nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú fakty. Práve z tohto dôvodu si môžete prečítať niekoľko skúseností našich študentov zo zahraničia.

Vieš už v akej krajine chceš študovať? Potom nestrácaj čas.

Ako už bolo uvedené, príprava na štúdium v zahraničí je extrémne dôležitá. Preto neváhaj a naštuduj si potrebné detaily o svojej krajine kliknutím na šípku.

Tiež sme študovali v zahraničí. Napíš nám.