DôležiTe

Príprava na štúdium v zahraničí je extrémne dôležitá a z toho dôvodu by ste jej mali venovať dostatok pozornosti. My sme tu aby sme Vám ukázali cestu a sprevádzali Vás na nej. Pretože prípravy nikdy nie je dosť, a neradno ju podceňovať, vytvorili sme sekciu v ktorej nájdete množstvo dôležitých informácií.

PRIPRAVTE SA NA ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ:

Časté otázky a odpovede (FAQ)

Tato sekcia nám ušetrí množstvo otázok. Z toho dôvodu ti odporúčame celú stránku dôkladne prečítať a získať tak lepší obzor toho čo očakávať. 

Prečo zahraničie?

Ešte stále sa nevieš rozhodnúť? Potom sa pozri na nasledujúce fakty a porozmýšľaj znovu. Tiež si skús porovnať benefity so štúdium na Slovensku. 

Staň sa súčasťou tímu

Si ty alebo poznáš niekoho kto absolvoval VŠ v zahraničí? Ak áno, tak potom nám môžeš určite pomôcť zlepšiť služby.

O nás

Zverte sa do spravnych ruk. Má agentúra nad ktorou premýšľate reálne skúsenosti so štúdiom v zahraničí? Pretože my áno!

Chcem si podať prihlášku!

Viem kde chcem študovať a tiež čo chcem študovať! Som ready vyplniť prihlášku a následne tak zahájiť prihlasovací proces na VŠ v zahraničí.

Pre rodičov

V skutočnosti ambicióznosť dieťaťa nie je zlá, avšak veľké rozhodnutie si vyžaduje zodpovedať množstvo otázok. Práve z toho dôvodu tu niesme len pre Vaše deti ale taktiež pre Vás. 

Dohodni si bezplatnú konzultáciu

Stále sa nevieš rozhodnúť a potrebuješ poradiť? Neváhaj nás kontaktovať, sme tu pre teba.

Názory študentov v zahraničí

Na záver, nie je dôležité čo si kto myslí, ale aké sú fakty. Práve z tohto dôvodu si môžete prečítať niekoľko skúsenosti našich študentov zo zahraničia.

Vieš už v akej krajine chceš študovať? Potom nestrácaj čas.

Ako už bolo uvedené, príprava na štúdium v zahraničí je extrémne dôležitá, preto neváhaj a naštuduj si potrebné detaily o svojej krajine kliknutím na šípku.

STÁLE VÁHAŠ? SME TU PRE TEBA