Ponuka škôl a odborov- Veľká Británia

Všetky školy v ponuke sú akreditované naším Ministerstvom školstva SR. To znamená, že tvoj titul bude uznaný aj u nás a môžeš s takým titulom pokračovať kdekoľvek vo svete na akreditovaných školách. Štúdium sa po Brexite stalo finančne náročnejšie skrz ukončenie poskytovania výhodných pôžičiek vládov UK. 

Anglia ruskin University
1. A.R.U.

Anglia Ruskin University je škola ktorá sa nachádza snáď v tom najviac akademickom meste na svete, v Cambridge. Študuje tu takmer 40 000 cieľavedomých študentov ktorí majú príležitosť networkovať a vyvíjať rôzne projekty s cieľavedomými študentami.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

Coventry University
2. COVENTRY

Coventry University sa radí ako 15. najlepšia škola v UK! Získala prestížne TEF GOLD ocenenie za kvality vyučby. Škola má campusy v meste Coventry a Business Campus v Londýne. Je jednou z najväčších v krajine, navštevuje viac ako 30 000 študentov z celého sveta.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

De Montfort University
3. DMU

De Montfort University patrí do top 10 najpopulárnejších univerzít v UK. Škola bola ohodnotená časopisom Times Higher Education za jednu z najlepších mladých univerzít a dostala najprestížnejšie TEF Gold ocenenie za vynikajúcu výučbu.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

University of Essex
4. ESSEX

University of Essex sa nachádza v blízkosti mesta Colchester. Je unikátna svojou polohou, jedná sa totižto o výhradne campusový areál mimo mesta. Škola dostala titul univerzity roka 2018 podľa Times Higher Education Awards.

Celý zoznam odborov môžeš nájsť na linku TU.

NAŠA PONUKA
POZOR! Veľká Británia ponúka široký výber škôl a odborov. Poiaľ máš záujem o prihlášku na ktorukoľvék inú školu, daj nám vedieť. Ako jediná agentúra na trhu ti vieme pomôcť s prihlášou na školu podľa vlastného výberu. Naších študentov nelimitujeme.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ