Ponuka škôl a odborov- Holandsko

DOBRE SPRÁVY! 

Našli ste raj škôl a odborov v Európe. Holandsko ponúka širokú škálu odborov v rôznych odvetviach:

agriculture, applied sciences, arts, design, business and management, computer science and IT, education and training, engineering and technology, environmental studies, hospitaliy, humanities, law, journalism, social science and natural science. To všetko ti ponúkaju školy v Holandsku!

Všetky školy v ponuke sú akreditované naším Ministerstvom školstva SR, čo znamená, že tvoj titul bude uznaný aj u nás a môžeš s takým titulom pokračovať kdekoľvek vo svete na akreditovaných školách.

1. AVANS

Avans University of Applied Sciences je jedna z najväčších škôl, ktorá sa nachádza až v 3 mestách. Anglicky vyučujúce programy sa vyučujú v meste Breda a Hertogenbosch. Avans sa pýši prestížnym ocenením ako jedna z najlepších holandských science škôl v krajine!

2. BREDA

Breda University of Applied Sciences sa nachádza v študentskom meste Breda, ktoré je vzdialené len hodinu od Amsterdamu a blízko belgických hraníc. Na novootvorenom zrekonštruovanom campuse študuje približne 7000 študentov z viac ako 100 krajín sveta.

Built Environment

Data Science a AI

Facility

Games

Hotel

Leisure a Events

Logistics

Media

Tourism

3. FONTYS

Fontys University of Applied Sciences je jedna z najväčších vzdelávacích inštutúcií v južnom Holandsku, pričom má škola až 3 campusy. Škola sa zameriava hlavne na technológie, ekonómiu, manažment a marketing. 

4. HAN

HAN University of Applied Sciences je jedna z top 5 najväčších science univerzít v celom Holandsku. Študuje tu na dvoch kampusoch cez 30 000 študentov a pracuje tu až 4 000 zamestnancov. Tato univerzita miluje výskumy, prebieha tu až 40 výskumov na rôzne problematiky.

5. HANZE

Hanze University of Applied Sciences, Groningen sídli v komplexe Zernike vytvorenom v spolupráci s University of Groningen. Je to jedinečné miesto pre vzdelávanie, výskum a podnikanie, pričom len na HANZE tu študuje viac ako 25 000 študentov. 

6. HAS

HAS University of Applied Sciences bola nominovaná ako najlepšia univerzita of applied sciences v celom Holansku v roku 2016 a 2018. Univerzita má veľký cit pre zelenú a ekologickú budúcnosť planéty, na čo zameriava aj svoje odbory a výskumy.

7. HZ

HZ University of Applied Sciences sa nachádza na juhozápade v rušnej letnej turistickej destinácií s množstvom pláží v provincií Zeeland. HZ je stredne veľká inštitúcia s približne 5000 študentami, čo poskytuje extra individuálny prístup profesorov.   

Vlissingen:

Middelburg:

8. INHOLLAND

Inholland University of Applied Sciences je jedna z najlepších vzdelávacích inštitúcií v celom Holandsku. Študuje tu viac ako 29 000 študentov zo 110 krajín čo z tejto školy robí jednu z najväčších medzinárodných škôl v Holandsku.

9. SAXION

Saxion University of Applied Sciences je jedna z najväčších a najstarších univerzít v Holandsku. Jej základy siahajú až do roku 1875. Študuje tu takmer 27 000 študentov a študovať môžeš na jednom z troch campusov.

10. THE HAGUE

The HAGUE University of Applied Sciences sa nachádza v meste The Hague, ktoré je 3. najväčším mestom v Holandsku. Študuje tu až 150 rôznych kultúr sveta. Mesto sa nazýva mestom mieru a spravodlivosti, nakoľko tu nájdeme najviac kultúr a dôležite svetové organizácie.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ