Ponuka škôl a odborov - dánsko

POZOR! Ak nevieš aký je rozdiel medzi AP degree, Top-Up degree a full Bachelor, prečítaj si najskôr SYSTÉM VZDELÁVANIA.

Všetky školy v ponuke sú akreditované naším Ministerstvom školstva SR, čo znamená, že tvoj titul bude uznaný aj u nás. Môžeš s takým titulom pokračovať kdekoľvek vo svete na akreditovaných školách.

University of Southern Denmark StudyCare
1. SDU

University of Southern Denmark je druhá univerzita v našej ponuke, ktorá sa nachádza v meste Sønderborg, Odense a Esbjerg. SDU je taktiež novšia, moderná, veľká a hlavne obľúbená univerzita s takmer 30 000 študentami.

BSc – Bachelor of Science Engineering – 3 roky

BEng – Bachelor of Engineering – 3,5 roka

Engineering: (mesto Sønderborg)

Business and Social Sciences:

Engineering:
Ostatné MA degree odbory TU.
2. BASW

Business Academy South West je škola, ktorú nájdeme v dvoch prístavných mestách- Esbjerg  a Sondeborg. Táto škola ponúka AP a TopUp degree. To je dobra správa pre tých z vás, ktorí si chcú dokončiť bakalára na jednej škole. 

3. VIA

Škola VIA sa nachádza v 3 mestách. Nájdeš ju v Aarhuse, ktoré je 2. najväčšie mesto v Dánsku. Okrem toho má kampusy aj v meste Horsens a Herning. Škola ponúka silné zastúpenie AP, TopUp a tiež Full Bachaler degree študijných odborov. 

  • Design and Business – 1½ roka, Herning, výber špecializácie:
    • Fashion Design
    • Branding and Marketing Management 
4. BAAA

Business Academy Aarhus, ako to už z názvu školy vyplýva sa nachádza v meste Aarhus, ktoré je 2. najväčšie mesto v Dánsku. Na školu je vysoký dopyt zo strany študentov kvôli jej kvalitám a dobrej lokalite.

5. Absalon

University College Absalon sa nachádza v meste Naestved na juhozápade Dánska, pričom je mesto vzdialené len 70km od Kodane. Absalon ponúka 2 lukratívne Full Bachelor degree programy.

Aarhus university StudyCare
6. AU/BSS

Aarhus University je mladá a moderná univerzita v našej dánskej ponuke. Univerzita sa nachádza v meste Aaarhus. Bola založená v roku 1928 a už jej podľa Shanghai Ranking (ARWU) patrí 65. miesto najlepšej univerzity na svete! 

IBA Business Academy
7. IBA / Coventry

International Business Academy v spolupráci s 15. najlepšou školou v Anglicku – Coventry University ponúka študentom prestup z 2. ročníkov na TopUp degree s ukončením Bc s prestýžním Anglickým diplomom. IBA taktiež ponúka priame pokračovanie na MA degree. Štúdium je spoplatnené.

8. CBA

Copenhagen Business Academy je posledná škola v ponuke Dánska s anglicky hovoriacim Top-Up odborom. Táto škola bohužiaľ neponúka žiadne AP degree ani Bachelor degree programy. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ