Ponuka škôl a odborov - belgicko

Belgicko je novou boomujucou krajinou pre zahraničných študentov v EU. Po britskom brexite a hromadnom zatovrení medzinárodných odborov v Dánsku prichádza Belgicko so zaujímavou ponukou škôl a odborov. My sme zareagovali a prinášame ti  možnosť štúdia aj v tejto krajine! 

Všetky školy v ponuke sú akreditované naším Ministerstvom školstva SR, čo znamená, že tvoj titul bude uznaný aj u nás a môžeš s ním pokračovať kdekoľvek vo svete na akreditovaných školách.

VRIJE UNIVERSITY - štúdium v Belgicku
1. Vrije University

Vrije Univerzita sídli v hlavnom meste Belgicka, Bruseli. Univerzita sa môže pýšiť svojou bohatou históriou, nakoľko bola založená už v roku 1834. Momentálne je domovom pre viac ako 20 000 študentov zo 148 krajín.  Univerzita svojou širokou škálou programov pokrýva množstvo záujmov a zameraní, takže určite nebudeš mať problém nájsť program ušitý pre tvoje potreby.

HOWEST UNIVERSITY - studium v Belgicku
2. HOWEST UNIVERSITY

Howest University of applied sciences je známa svojimi technologickými programami, ako sú kybernetická bezpečnosť, digitálny dizajn a vývoj a digitálne umenie a zábava. Podľa The Princeton Review® je Howest University of Applied Sciences jednou z najlepších vysokoškolských škôl, na ktorých môžete študovať herný dizajn.

UCLL UNIVERSITY - studium v belgicku
3. UCLL University

UCLL University of Applied sciences je jednou z hlavných univerzít aplikovaných vied vo Flámsku s viac ako 14 000 študentmi a 9 kampusmi. Ich študijné programy v anglickom jazyku sú vyučované v kampusoch v Leuvene. Na UCLL majú študenti vynikajúcu príležitosť študovať programy, ktoré ich pripravia na profesijný život v oblasti Marketingu.

KU Leuven - studium v Belgicku
4. KU LEUVEN

KU Leuven ponúka programy takmer vo všetkých oblastiach. Univerzita má 15 fakúlt, ktoré sú rozdelené do troch skupín: humanitné a spoločenské vedy, Veda, inžinierstvo a technika a biomedicínske vedy. KU Leuven je jednou z najväčších univerzít v Belgicku a môže sa pochváliť svojimi 13 kampusmi rozmiestnenými v 10 rôznych belgických mestách.

ANTWERP UNIVERSITY - studium v belgicku
5. ANTWERP UNIVERSITY

University of Antwerp je významná belgická univerzita nachádzajúca sa v meste Antverpy. Na univerzite študuje približne 20 000 študentov, čo z nej robí tretiu najväčšiu univerzitu vo Flámsku. Vyznačuje sa vysokými štandardmi vo vzdelávaní, medzinárodne konkurencieschopným výskumom a podnikateľským prístupom.

KDG UNIVERSITY - studium v Belgicku
6. KDG UNIVERSITY

KdG University of Applied Sciences and Arts je domovom pre 15 000 študentov z viac ako 110 národností. Táto univerzita v belgických Antverpách ti ponúka rôzne bc programy v angličtine vyučovaných naprieč 7 kampusmi. Programy vytvorili odborníci z odvetvia tak, aby vyhovovali nášmu globalizovanému svetu. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ